AXN – Październik w kolorze Ultravioletu

Od 25 października widzowie AXN będą mogli oglądać najnowszą produkcję lokalną stacji, Ultraviolet. To serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii.

 

 

 

 

 

Główną bohaterką serialu jest trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Serial ma 10 odcinków. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Agatę Kuleszę, Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Magdalenę Czerwińską, Michała Żurawskiego, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Patryka Pniewskiego i Annę Korcz.

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (MiłośćZbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są Wendy West (DexterCzarna lista) i Barry Josephson (KościZaczarowana, Bardzo Dziki Zachód).

Kanał AXN w trzecim kwartale roku potwierdził swój miejski charakter z indexem dopasowania na poziomie 164 punktów. Dopasowanie do grupy kobiet z miast osiągnęło poziom 219 punktów. Kanał docierał do prawie 6 mln widzów!

Premiera serialu Ultraviolet w środę 25 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00 w AXN

Źródło: NAM, Q3 2017, 06:00-25:59, Aff Ix A16-49 vs A16-49c50+, W16-49c50+. TG COV 4+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *