AXN White i AXN Black odkodowane w nc+

Dobra informacja dla dla Abonentów nc+, którzy otrzymali dostęp w ramach "Okna otwartego" do kanałów AXN White i AXN Black. "Okno otwarte" potrwa do 15 grudnia.

 

 

Madam Secrertary

od 11 września 2018 we wtorki o 21:05 w AXN White (kanał 65)

Madam Secretary to historia Elizabeth "Bess" Adams McCord (w tej roli Téa Leoni), byłej analityk CIA, a obecnie profesor politologii na Uniwesytecie w Virginii, która wraz z mężem i dziećmi wiedzie spokojne życie na wsi. Wszystko zmienia się, gdy nieoczekiwanie dostaje od swojego byłego szefa – obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych - propozycję objęcia stanowiska Sekretarza Stanu.

Od teraz McCord będzie dowodzić polityką zagraniczną Stanów Zjednoczonych, walczyć z wrogami w Białym Domu i na Kapitolu oraz negocjować kryzysy międzynarodowe, jednocześnie starając się utrzymać dobre relacje z dziećmi i mężem.

Helix 2

od 6 września 2018 w czwartki o 22:05 w AXN Black (kanał 66)

Bohaterami serialu Helix 2 są członkowie grupy naukowców wysłanej na odizolowaną wyspę St. Germain, zamieszkiwaną od pokoleń przez grupę religijną. Mają oni zbadać niebezpieczny patogen, który zabił wszystkich mieszkańców.

W trakcie dochodzenia członkowie grupy napotkają wiele zagadkowych śladów i znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. kiedy beda kanały axn black i axn w pakiecie familijnym i od kiedy polsat cyfrowy dołączy je do pakietu

Dodaj komentarz