MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Azja Express – po powrocie” – odcinek specjalny programu!

Już w najbliższą sobotę wielki finał trzeciej edycji programu “Azja Express”! Wkrótce przekonamy się kto, jako pierwszy dotrze na metę w stolicy Uzbekistanu – Taszkencie. Jednak to nie koniec emocji związanych z wyścigiem, dla fanów programu przygotowaliśmy niespodziankę – odcinek specjalny, dostępny w serwisie VOD.pl!

 

PREMIERA: 27 MAJA, SOBOTA, GODZ. 21:35, SERWIS VOD.PL

Jesteście ciekawi jak wyglądał szalony wyścig przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan od kuchni? Co działo się gdy gasły światła kamer? W odcinku specjalnym Andrzej i Kasia Gąsienica, Wojtek Łozowski, Bartek Kochanek, Krystian Pesta, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Łukasz Trochonowicz uchylą nam rąbka tajemnicy.

Uczestnicy, oglądając najzabawniejsze czy najbardziej wzruszające sytuacje z programu, opowiedzą o nich z własnej perspektywy. Skomentują to, co działo się na ekranach widzów przez trzynaście odcinków. Zobaczymy, jakie emocje wywołają w nich fragmenty, w których mierzą się z własnym zmęczeniem, słabością, łzami, ale też, jak wspominają momenty radości czy wdzięczności za okazaną bezinteresowną pomoc.

Na odcinek specjalny zapraszamy do serwisu VOD.pl, tuż po emisji odcinka finałowego programu “Azja Express” w telewizji TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *