Babilon MMA 34 w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i na Polsat Box Go

Piotr Kacprzak i Krzysztof Mendlewski zmierzą się w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie. Stawką pojedynku będzie pas mistrza organizacji w kategorii piórkowej. Ponadto na gali zobaczymy pięć zawodowych pojedynków w formule MMA i dwa na zasadach semi-pro.

 

Dla Kacprzaka będzie to pierwsza obrona tytułu. Po pas sięgnął w czerwcu zeszłego roku. Wówczas na gali w Radomiu przed własną publicznością znokautował w trzeciej rundzie Damiana Zorczykowskiego. 25-latek uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników kategorii piórkowej w Polsce. Na Babilon MMA 34 stanie przed kolejnym ważnym sprawdzianem.

Jego przeciwnikiem będzie Krzysztof Mendelewski. Zawodnik z Murowanej Gośliny w organizacji Babilon MMA zanotował dotąd trzy zwycięstwa. W ostatnim pojedynku pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Huberta Lottę. Tym razem 28-latek stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego tytułu.

Ciekawie powinno być również w co-main evencie. Po ponad dwuletniej przerwie do klatki powraca Said Abdulkadirov. Mieszkający i trenujący w Polsce Czeczen skrzyżuje rękawice z doświadczonym Jose Gomesem. Interesująco zapowiadają się również starcia Lotta – Marczuk i Ożóg – Łazowski.

Łącznie w karcie walk znalazło się sześć starć zawodowych i dwa na zasadach semi-pro. Dodajmy, że pojedynek mistrzowski został zakontraktowany na dystansie pięciu rund po pięć minut.

Transmisja gali Babilon MMA 34 w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go (od 19:00) oraz Super Polsacie (od 20:00).

Walka wieczoru (o mistrzowski pas):

5 x 5 min – 66 kg: Piotr Kacprzak (8-3) vs Krzysztof Mendlewski (5-2)

Walki zawodowe:

3 x 5 min – 77 kg: Said “Pitbull” Abdulkadirov (7-1) vs Jose “Zezao Trator” Gomes (41-16-1)

3 x 5 min – 66 kg: Hubert Lotta (3-3) vs Rafał Marczuk (2-0)

3 x 5 min – 82 kg: Bartłomiej “Bioły” Nowak (0-1) vs Konrad Tlałka (debiut)

3 x 5 min – 66 kg: Patryk Ożóg (1-0) vs Adam Łazowski (2-7)

3 x 5 min – 66 kg: Marcin Frycz (0-1) vs Łukasz Grądzki (1-1)

Walki semi-pro:

3 x 3 min – 77 kg: Rafał Radosz vs Filip Kamysz

3 x 3 min – 77 kg: Łukasz Wardak vs Michał Wnętrzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *