Bajecznie romantyczny sierpień w Romance TV

W sierpniu Romance TV przygotował dla widzów wyjątkowe propozycje. Ostatni miesiąc wakacji upłynie pod znakiem „Baśniowego lata”, a stacja wyemituje aż 13 premier! Oprócz tego, w środy o godz. 22:00, Romance TV zaprasza na kolejne odsłony „Letnich romansów”. W sierpniu tradycyjnie świętować będziemy także włoskie święto „Ferragosto”.

 

Baśniowe lato w Romance TV

Od 6 do 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godz. 15:55 magiczne historie zawiodą widzów do świata przyjaźni, odwagi i miłości. Piękne baśnie osłodzą wakacje całej rodzinie. Premierowo Romance TV pokaże takie filmy jak: „Śnieżka i Różyczka”, „Błękitny ognik”, „Wieloskórka”, „Jak sobie sześciu zuchów radziło”, „Trzy piórka”, „Bajka o jednym takim, co wyruszył w świat by strach poznać”, „Niedźwiedzia skóra”, „Błękitny książę i wróżka Lupina”, „Król Drozdobrody”,  „O dzielnym krawczyku”, „Królewna Śnieżka”, „Rumpelsztyk”, „Kot w butach”.

Kontynuacja „Letnich romansów”

W sierpniowe środy o godz. 22:00 Romance TV zaprasza na kolejne filmy z serii „Letnie romanse”. Premierowo 1 sierpnia widzowie zobaczą „Lato w Allgäu”. Nastoletnia Barbara nie chce spędzić życia w swoich rodzinnych stronach, w Allgäu, i przy pierwszej okazji stamtąd ucieka. Dziesięć lat później, podczas wspinaczki ekstremalnej, ulega wypadkowi i ląduje na wózku inwalidzkim. Jej chłopak nie ma jednak odwagi, żeby wziąć ją pod opiekę. Bärbel – tak nazywali ją w rodzinnych stronach – wbrew swojej woli musi wrócić do Allgäu. Dopiero wtedy, gdy dowiaduje się, że ma szansę wrócić do sprawności, zaczyna odważnie walczyć, by znów żyć pełnią życia. Chce nie tylko chodzić, ale być może znowu zacząć się wspinać…Mobilizuje ją do tego również atrakcyjny rolnik, Pirmin.

W kolejne środy Romance TV zaprasza na „Lato na Islandii” (8.08), „Lato w Południowej Francji” (22.08) i „Lato w Kapsztadzie” (29.08).

Filmy we włoskim stylu z okazji święta „Ferragosto”, obchodzonego 15 sierpnia

Z okazji narodowego święta Włochów „Ferragosto”, który stał się dniem odpoczynku i świętowania końca zbiorów, Romance TV zaprasza już od samego rana (od godz. 7.35) do jednego  z najpiękniejszych regionów leżących nad Morzem Śródziemnym. Poruszające i ciekawe historie zabiorą widzów między innymi do Rzymu, na Sycylię i do Południowego Tyrolu. Stacja pokaże takie filmy jak „Lato w Rzymie”, „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Apuli”, „Lato na Sycylii”, oraz „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, cz.1 i cz.2”, „Atelier Fontana, cz. 1 i cz.2” i „Maria Montessori – życie dla dzieci, cz. 1 i cz. 2”.

Wykaz premier Romance TV w sierpniu:

Cykl: Baśniowe lato – od 6 sierpnia od pon. do pt. g. 15:55

 • „Śnieżka i Różyczka”,  premiera, 6 sierpnia, g. 15:55
 • „Błękitny ognik”, premiera, 7 sierpnia, g. 15:55
 • „Wieloskórka”, premiera, 8 sierpnia, g. 15:55
 • „Jak sobie sześciu zuchów radziło”, premiera, 9 sierpnia, g. 15:55
 • „Trzy piórka”, premiera, 10 sierpnia, g. 15:55
 • „Bajka o jednym takim, co wyruszył w świat by strach poznać”, premiera, 13 sierpnia, g. 15:55
 • „Niedźwiedzia skóra”, premiera, 14 sierpnia, g. 15:55
 • „Błękitny książę i wróżka Lupina”, premiera, 16 sierpnia, g. 15:55
 • „Król Drozdobrody”, premiera, 17 sierpnia, g. 15:55
 • „O dzielnym krawczyku”, premiera, 20 sierpnia, g. 15:55
 • „Królewna Śnieżka”, premiera, 21 sierpnia, g. 15:55
 • „Rumpelsztyk”, premiera, 22 sierpnia, g. 15:55
 • „Kot w butach”, premiera, 23 sierpnia, g. 15:55

Kontynuacja cyklu: Letnie romanse w każdą środę o g. 22:00

 • „Lato w Allgäu”, premiera, 1 sierpnia, g. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *