MediaPolecaneSieci kablowe

Bajkowe ferie tylko w PROMAX

Sieć kablowa PROMAX, zaprasza wszystkich młodszych widzów przed telewizory. Dla nich przez całe ferie zimowe PROMAX otwiera aż 4 kanały!

 

 

 

 

 

 

Okno otwarte kanałów teleTOON+, Duck TV, CBeebies oraz Polsat JimJam potrwa od 24 stycznia do 10 lutego br.

 

 

teleTOON+

Nr. kanału 141

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy! Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych. „teleTOON+ gry” – przedstawia nowości i warte polecenia pozycje ze świata gier komputerowych.

Widzowie poznają zasady gry, jej najciekawsze fragmenty oraz ocenę dokonaną przez redakcję. „teleTOON+ sport” – instruktaż uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Przykładowe tematy programów to: deskorolka, BMX, rolki, skimboard, piłka nożna czy freestyle football.

„teleTOON+ Play” – to ciekawostki i najświeższe informacje ze świata gier wideo, innowacyjnych technologii, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych, a czasem zaskakujących aplikacji. „Triki Tiki” – w każdym odcinku prezentowane są sposoby na wykonanie przydatnych przedmiotów „z niczego”. Seria promująca ideę recyklingu powstała we współpracy z młodymi przedstawicielami polskiego designu. „Deserownia” – program kulinarny zrealizowany w postaci wideobloga. Bracia Kuba i Mikołaj prezentują przepisy na łatwe do przygotowania i zdrowe przekąski.

Duck TV

Nr. kanału 143

Duck TV to kanał telewizyjny skierowany przede wszystkim do najmłodszych dzieci w wieku od 6. do 36. miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Ducktv nie emituje żadnych reklam. O 21:00 puszczany jest specjalny blok pt. „Zasypianie”. Powolne ruchy i łagodna, delikatna muzyka pozwalają łatwiej zasnąć i zrelaksować się maluchom. Program nadawany jest 24 godziny na dobę.

Wszystkie bajki tworzone są pod nadzorem psychologów dziecięcych. Kanał jest dostępny również w wersji SD i HD. Posiada bogatą ofertę VOD. Głównym celem programu jest zapewnienie:

  • nowych narzędzi i możliwości mających na celu wspieranie rozwoju oraz zdolności poznawczych dzieci,
  • rozrywki i wypoczynku maluchom i ich rodzicom.

CBeebies

Nr. kanału 143

Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci – Hej Duggee! czy Sara i Kaczorek– pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię.

Programy takie jak Pan Robótka czy Odlotowcy – Go Jetters! podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, pomyślanych tak, by dawać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę – w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku.

Polsat JimJam

Nr. kanału 145

POLSAT JimJam – edukacyjna zabawa dla najmłodszych widzów! POLSAT JimJam to telewizyjny kanał dziecięcy przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. POLSAT JimJam to bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka.

POLSAT JimJam emituje programy, które dostarczają dziecku mnóstwo stymulującej zabawy. To kanał, z którym można się zaprzyjaźnić! Mali widzowie spotkają się tu ze swoimi ulubionymi bohaterami bajek – prześmiesznym Pingu, troskliwym Tomkiem i jego Przyjaciółmi, wszechstronnym Bobem Budowniczym, a także rezolutnymi Bolkiem i Lolkiem. Dzieci będą mogły podziwiać cyrkowe sztuczki wymyślone przez dzieci dla artystów cyrkowych w “Cyrku Antosia” lub przenieść się w oceaniczne głębiny dzięki dokumentalnej serii “A może nad morze?”

Kanał zapewnia dzieciom wszechstronną rozrywkę poprzez szczególnie wyselekcjonowane i dobrane, pod względem merytorycznym, bajki. Rodzice mogą bez obawy zostawić dziecko przed telewizorem nie martwiąc się o negatywny wpływ programu na dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *