Internet & Gry - Reklama

Barbara Zonik nową dyrektorką ds. pracowniczych w Agorze S.A.

Od kwietnia 2024 r. do zespołu Agory dołączy Barbara Zonik, która obejmie stanowisko dyrektorki ds. pracowniczych. Do jej zadań będzie należeć m.in. wdrażanie strategii HR uwzględniającej wyzwania i cele biznesów Agory.

 

– Dzięki swojej eksperckiej wiedzy i doświadczeniu Barbara Zonik będzie wsparciem dla pracowników i współpracowników Agory oraz wszystkich biznesów Grupy m.in. w związku z wyzwaniami związanymi ze zmienioną strukturą organizacyjną po wydzieleniu nowych spółek. To osoba, która zna już naszą organizację i z pewnością podejdzie do realizacji nowych zadań z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniemmówi Agnieszka Siuzdak, prokurentka Agory, nadzorująca z ramienia zarządu dział pracowniczy.

Barbara Zonik będzie odpowiadać za strategię HR Agory S.A. Będzie jej podlegał zespół szkoleń i rozwoju, kadr i płac oraz rekrutacji, a także HR biznes partnerki Agory. Będzie do niej także raportował dział HR Eurozetu, który realizuje bieżące działania związane z obsługą kadrowo-płacową spółek z Grupy Eurozet, w tym z rekrutacjami i szkoleniami.

Barbara Zonik to menedżerka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, od kilkunastu lat związana z HR. Przez ostatnie 8 lat współpracowała z Grupą Eurozet, gdzie odpowiadała za tworzenie i wdrażanie polityki HR. Zanim trafiła do mediów pracowała dla takich branż jak FMCG, energetyka czy retail, gdzie odpowiadała za procesy rekrutacji, szkoleń, administracji personalnej i płacowej oraz kontrolę budżetu wynagrodzeń.

Barbara Zonik zastąpi na stanowisku Łukasza Sowińskiego, który będzie kontynuował swoją karierę zawodową poza Agorą.

foto. Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *