MediaTVN Warner Bros. Discovery Polska

Bartek Wasilewski zwycięzcą 15. edycji „Mam Talent!”

Finał 15. Edycji programu „Mam Talent!” za nami. Zwycięzca mógł być tylko jeden – głosami widzów najlepszy okazał się 14-letni Bartek z Płocka, który swoim bardzo osobistym rapem oczarował jury oraz publiczność. To właśnie do niego powędrował czek na 300 tysięcy złotych. Drugie miejsce w finale zajął tancerz i artysta pole dance Filip Drogos.

 

15. edycja programu „Mam Talent!” była pełna wielkich emocji! W finale programu publiczność miała okazję zobaczyć 10 spektakularnych występów. Na scenie pojawili się Filip Drogos, Michał Skubida, Tymoteusz Sobczyk, Bartek Wasilewski, Nina Stec, Oliwia Hausner, Teo Tomczuk, Teddy’s Army, Alicja Andrukajtis wraz z Muzą oraz Oliwia Miś. Głosami widzów zwycięzcą programu został Bartek Wasilewski.

Bartek ma 14 lat, pochodzi z Płocka i jest uczniem pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik w szkole zawodowej. Swoją przygodę z muzyką zaczął mając 7 lat – to wtedy zaczął pisać pierwsze teksty. Na scenie 15. edycji „Mam Talent!” prezentował się trzy razy – za każdym razem w swoich wystąpieniach poruszał bardzo osobiste i emocjonalne wątki. Jak sam twierdzi – jego największym wsparciem jest mama.

Drugie miejsce w finale zajął Filip Drogos, który poruszył publiczność występem pole dance. Zaczął tańczyć mając 13 lat – na początku samodzielnie uczył się jazzu i modern jazzu. Dziś ma 30 lat, z wykształcenia jest socjologiem i elektroradiologiem. Ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych, między innymi mistrzostwo Polski i Europy w kategorii pole dance art.

O tym, kto wygrał wielki finał najpopularniejszego talent show w Polsce, zdecydowali widzowie i internauci. Na swoich faworytów mogli głosować nie tylko poprzez SMS-y, ale również – pierwszy raz w historii programu – mogli oddać głos na stronie internetowej mamtalent.tvn.pl. Bezpośrednio po zakończeniu finałowego odcinka widzowie mieli szansę zajrzeć za kulisy „Mam Talent!” i obejrzeć transmisję live na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych programu. O pierwsze wrażenia po finale – jego zwycięzców i jury – pytali Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

foto, źródło. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *