Play Now TVPolecane

BBC Player w usługach PLAY NOW oraz Play Now TV

4 kwietnia do usług telewizyjnych PLAY NOW i PLAY NOW TV fioletowy operator dodał dostęp do BBC Player – serwisu VOD brytyjskiego nadawcy.

 

– Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios dostępne na żądanie

– Ekskluzywne treści wyłącznie dla użytkowników serwisu

– Setki godzin wideo dla każdego

BBC Player w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Atrakcyjne materiały dostępne w BBC Player będą mogły oglądać osoby posiadające w PLAY NOW lub PLAY NOW TV Pakiet Extra lub Pakiet Rozszerzony. To ponad 500 godzin treści na start, a liczba materiałów podwoi się w pierwszym roku funkcjonowania serwisu.

Atrakcyjne produkcje BBC

BBC Player to rozszerzenie oferty BBC Studios w Polsce o produkcje telewizyjne dostępne na żądanie. Serwis pozwala fanom katalogu produkcji BBC cieszyć się jego bogactwem w dowolnym dla nich miejscu i czasie. BBC Player to miejsce, w którym publiczność znajdzie wyjątkowe i cenione przez branżę brytyjskie seriale, poszerzające horyzonty filmy dokumentalne i programy lifestylowe, a także cenione przez rodziców i uwielbiane przez dzieci produkcje dla najmłodszych. Użytkownicy usługi telewizyjnej PLAY NOW oraz PLAY NOW TV uzyskają dostęp do szerokiej gamy gatunków z kanałów linearnych BBC Studios oraz premierowych tytułów dostępnych wyłącznie dla użytkowników serwisu.

W ofercie znajdą się takie propozycje jak komediowo-obyczajowy serial „Zdrady”, znakomity dramat kostiumowy „Sanditon”, gwiazdorski serial „Na wodach północy” z Colinem Farrellem i Stephenem Grahamem w rolach głównych oraz thriller kryminalny „Ragdoll” o zespole detektywów polujących na seryjnego mordercę w Wielkiej Brytanii.

W serwisie nie zabraknie ponadczasowych klasycznych brytyjskich komedii, takich jak: „Czarna żmija”, „Pan wzywał, milordzie?” i „Allo, Allo”, wybranych programów przyrodniczych Sir Davida Attenborough, jak: „Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii”, „Rajskie ptaki”, „Jajko: cud natury” i filmy dokumentalne jak: „Putin i Zachód”, „Opuścić Afganistan” i „Hongkong: walka o wolność”.

Najmłodsi odbiorcy też będą mieli powody do radości, dzięki BBC Player uzyskają dostęp do najczęściej nagradzanego tytułu dla dzieci ostatnich lat – serii „Blue” a także do „Superpyry”, która opowiada historię pierwszego na świecie ziemniaczanego superbohatera oraz „JoJo i Gran Gran”, ciepłego serialu animowanego celebrującego uroczą relację między dziewczynką i jej babcią.

PLAY NOW i PLAY NOW TV

Nowoczesna telewizja Play to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. To komfort oglądania materiałów gdziekolwiek jesteś. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, nowoczesnym dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV, co pozwala na dopasowanie stylu oglądania do preferencji i posiadanych urządzeń.

Karina Rompa, Content Managment and Acquisition Team Manager w Play powiedziała: BBC Studios jest naszym partnerem od lat i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Treści zawarte w katalogu BBC Player są dobrym uzupełnieniem naszej coraz bogatszej oferty programowej na dekoderach PLAY NOW TV BOX oraz urządzeniach mobilnych. Liczymy, że nasi abonenci docenią jakościowy katalog treści, bo jesteśmy przekonani, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie.

Zbigniew Pruski, Commercial Director w BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedział: Jestem dumny, że BBC Player rozwija się w Polsce we współpracy z kolejnym wspaniałym lokalnym partnerem BBC Studios. Mamy niesamowity i stale powiększający się katalog treści, oferujący polskim publiczności różnorodne programy. Cieszę się, że możemy uzupełniać naszą ofertę linearną, dając widzom możliwość korzystania z naszych programów, kiedy tylko chcą, wzbogacając jednocześnie serwisy naszych partnerów.

Szczegóły oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl, w zakładce Telewizja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *