MediaPolsatZapowiedzi TV

Beata Tadla i Jan Kliment w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiadami”

To będzie jedna z najciekawszych par wiosennej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Dziennikarka Beata Tadla w dzieciństwie marzyła by zostać aktorką, ale przez lokalne radio trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Udział w programie to dla niej przełamanie stereotypów i podjęcie wyzwania, które zdecydowanie rożni się od jej codzienności.

W życiu empatyczna optymistka i perfekcjonistka wymagająca w pierwszej kolejności od siebie, zawsze dbająca o otaczających ją ludzi. Jest autorką kilku książek, a pracę dziennikarki telewizyjnej łączy z zamiłowaniem do języka polskiego. W 2010 w plebiscycie Mistrza Mowy Polskiej otrzymała ten prestiżowy tytuł.

Zawsze lubiła ruch i taniec, więc jej nauczyciel i partner w programie Jan Kliment pewnie nie będzie miał problemu by wydobyć z ich wspólnego tańca, to co najlepsze. Doświadczony tancerz, ulubiony Czech wszystkich Polaków, w poprzedniej edycji programu po raz pierwszy sięgnął po Kryształową Kulę, triumfując w parze z Natalią Szroeder.

Czy teraz z Beatą Tadlą, dziennikarką stacji Nowa TV, ma szanse powtórzyć ten sukces?

“Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już od marca w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *