Bedorf i Fonfara gośćmi Puncher Extra Time

W magazynie Puncher Extra Time podsumujemy wydarzenia gali KSW 44 a także pochylimy się nad nadchodzącym pojedynkiem Andrzeja Fonfary z Ismaiłem Siłłachem podczas Warsaw Boxing Night. Gośćmi programu będą m.in. Karol Bedorf, Maciej Kawulski, Marcin Tybura oraz Andrzej Fonfara.

 

 

 

 

W ostatnim czasie fani sportów walki nie mają na co narzekać. W sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się gala KSW 44, na której Karol Bedorf (15-3, 5 KO, 4 SUB) gładko rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim (12-6-1NC, 5 KO, 2 SUB) poddając go efektowną kimurą. Zwycięstwo w walce wieczoru da mu możliwość do ubiegania się o pas kategorii ciężkiej, należący w tym momencie do Philipa de Friesa (15-6, 2 KO, 11 SUB).

Druga walka w największej polskiej organizacji MMA nie potoczyła się po myśli Tomasza Oświecińskiego (1-1, 1 KO), ciężko znokautowanego przez debiutującego w formule Erko Juna (1-0, 1 KO). Nieudany debiut w KSW zaliczył Marian Ziółkowski (19-7-1, 1 NC, 5 KO, 12 SUB), którego złudzeń całkowicie pozbawił fenomenalny Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 SUB), zakładając mu efektowną balachę.

Miłośnicy pięściarstwa nie mogą za to doczekać się sobotniej gali na Torwarze, której głównymi bohaterami będą: powracający do Polski Andrzej Fonfara (29-5, 17 KO) oraz były rywal Mateusza Masternaka z gali Polsat Boxing Night – Ismaił Siłłach (25-5, 19 KO).

Oprócz tego razem z Marcinem Tyburą i Pawłem Kowalikiem pochylimy się nad wydarzeniami związanymi z UFC oraz Babilon MMA.

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Maciej Turski.

Goście:

– Karol Bedorf i Maciej Kawulski (KSW).
– Marcin Tybura i Paweł Kowalik (UFC)
– Andrzej Fonfara i Grzegorz Proksa (Warsaw Boxing Night).

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godziny 21.00 w Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *