MediaPolsatZapowiedzi TV

Będzie druga edycja „Ninja Warrior Polska”

Przebój Polsatu wraca na antenę! Weź udział w castingu do nowego sezonu hitowego show. Każdy może zmierzyć się z legendarnym torem Ninja Warrior. Wciągający od pierwszej minuty program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać.

 

Aby stanąć na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie, należy najpierw wziąć udział w castingu sprawdzającym predyspozycje uczestnika.

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. Na pewno oprócz mięśni przydadzą się spryt i hart ducha, a także… barwna osobowość!

O tym, w jaki sposób przeprowadzany jest test, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Ale bez obaw! Nikomu nie stanie się krzywda. Każdy może spróbować – również te osoby, które brały udział w poprzedniej edycji.

Ważne! Żeby wystąpić w programie, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Formularz zgłoszeniowy do „Ninja Warrior Polska” dostępny jest tutaj!

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *