Będzie trzeci sezon serialu „W rytmie serca”

Doktor Adam Żmuda i policjantka Weronika Nowacka zostaną na dłużej w Polsacie. Produkcja zdobyła serca widzów. Fani serialu emocjonują się losami bohaterów w drugim sezonie, a już wiemy, że jesienią będzie można zobaczyć kolejne odcinki.
 

 
Serial pokazuje losy utalentowanego lekarza Adama Żmudy, który wrócił do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Tu zakochał się w policjantce Weronice oraz spotkał dawną miłość, Marię, z którą – jak się okazało – ma syna. Wokół życia prywatnego i zawodowego tych czworga bohaterów oraz bliskich im osób rozgrywa się akcja serialu, która obfituje w sprawy kryminalne i ciekawe przypadki medyczne.
– Bardzo się cieszę z tego serialu – zarówno z jego jakości jak i wyników. „W rytmie serca” to po prostu dobry serial, który publiczność potrafi docenić – powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji POLSAT. Sukces serialu to zasługa dobrego scenariusza i reżyserii, za które w największej mierze odpowiada Piotr Wereśniak. Ale swoje zasługi mają także m.in. Jakub Skoczeń, Robert Mąka, Tomasz Klimala, Bartłomiej Konarski, Szczepan Rożalski, Monika Purzycka, Andrzej Dziurawiec, Marcin Ciastoń i Dominika Hilszczańska.
Duże znaczenie ma też niewątpliwie gwiazdorska obsada. W serialu występują m.in. Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Zbigniew Zamachowski, a od drugiego sezonu także Artur Żmijewski. Nic więc dziwnego, że serial bije na głowę konkurencję i jesienią 2018 roku będzie można oglądać już trzeci sezon tej znakomitej produkcji.
„W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *