„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

Już od 10 czerwca Ale kino+ zaprasza na nowy serial kryminalny – „Bellevue” z Anną Paquin w roli głównej. Po raz pierwszy w telewizji.
 

BellevueS1 Day 04/17 Photo: Jan Thijs 2016

 
W pełną grozy historię kryminalną wprowadzi widzów Anna Paquin – gwiazda popularnego serialu o wampirach „Czysta krew” („True Blood”). Za scenariusz i produkcję „Bellevue” odpowiada Jane Maggs („Detektyw Madiba”) oraz Adrienne Mitchell („Played: Wydział Operacji Specjalnych”), która jednocześnie pełni rolę reżysera.
Ładnie sfotografowany, kompetentnie reżyserowany… dobrze zagrany. (…) [Paquin] ma rzadką zdolność do przekazywania intensywnych, złożonych i jednocześnie sprzecznych emocjiTHE NEW YORK TIMES
Kłamstwo, tajemnica i trauma sprzed lat. Kto stoi za zniknięciem nastolatka z małego miasteczka o tajemniczej nazwie Bellevue? Detektyw Anna Ryder (w tej roli Anna Paquin) próbuje rozwikłać tę zagadkę. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z duchem jej rodzinnego miasta, zamieszkałego przez „dobrych ludzi”, prowadzących uczciwe życie. Bezczelna i impulsywna przedstawicielka służb mundurowych znacznie wyróżniała się tam swoją osobowością. Jakie tajemnice skrywa pozornie szczęśliwe miasteczko?
Premiera serialu już 10 czerwca o godz. 20:10 na antenie Ale kino+. Emisja po dwa odcinki.
W czerwcu w Ale kino+ również finał serialu „Prawnik” (niedziela, 3 czerwca od 20:10) oraz drugi sezon izraelskiego przeboju „Dumb” (każda środa od 20:10). Natomiast w sobotę 16 czerwca Ale kino+ zaprasza na maraton z islandzkim serialem kryminalnym „Więźniowie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *