Prasa - Ksiązka

Bezpieczny komputer z „Gazetą Wyborczą”

Już w środę, 25 października br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić książkę „Komputer 50+. Praktyczny przewodnik po internecie”. Dzień później – w czwartek, 26 października br. do kupienia z dziennikiem będzie płyta CD z pełną wersją programu antywirusowego ESET Internet Security na 6 miesięcy.

 

Książka „Komputer 50+. Praktyczny przewodnik po internecie” w przystępny sposób odkrywa przed  użytkownikami komputera jego najważniejsze funkcje i pokazuje, jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw internetu. Dzięki niej czytelnicy dowiedzą się, jak opłacać rachunki, oglądać filmy i seriale, poznawać nowych przyjaciół i robić zakupy w internecie. Więcej informacji na Wyborcza.pl.

Cena „Gazety Wyborczej” i książki „Komputer 50+” to 14,99 zł.

Program antywirusowy ESET Internet Security, z którego korzysta już ponad 4 miliony Polaków, pomaga ochronić komputer podłączony do internetu (wirusy, programy szpiegujące, ochrona haseł). 6-miesięczna licencja jest ważna dla jednego komputera z systemem Windows (instalacja i aktywacja programu jest wymagana do 30 listopada br.).

Więcej informacji na Wyborcza.pl.

 

Cena „Gazety Wyborczej” i płyty z programem antywirusowym to 9,99 zł.

 

Wydania „Gazety Wyborczej” z książką i płytą CD wspiera promocja w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne) i w internecie (media społecznościowe) oraz autopromocja. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej” we współpracy z agencją Bardzo, za zakup mediów odpowiadało Blue449.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *