Bezprzewodowe słuchawki Hykker z redukcją szumów ANC w Biedronce

Czy to będzie kolejny hit? Wszystko wskazuje na to, że tak, bo nauszne słuchawki bezprzewodowe Hykker z aktywną redukcją szumów ANC, sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Redukują niepożądane dźwięki otoczenia (do 20 dB), dlatego lepiej sprawdzają się na co dzień: w podróży, szumnym pociągu, samochodzie, tramwaju, czy podczas przebywania w biurze lub mieszkaniu.

 

Słuchawki oferują trzy tryby pracy, są wyposażone w składany pałąk, miękkie nauszniki, panel z przyciskami umożliwiający intuicyjne sterowanie oraz pojemną baterię 500 mAh i Bluetooth w standardzie 5.0. Ich ogromną zaletą oprócz skutecznego tłumienia dźwięku z zewnątrz i wygodnego użytkowania, jest niska cena, ponieważ słuchawki dostępne będą za jedyne 119 zł.

Słuchawki bezprzewodowe Hykker z aktywną redukcją szumów ANC (Active Noise Cancellation) pozwalają zredukować niepożądane dźwięki z otoczenia nawet stukrotnie. W efekcie, są nieocenione, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i jakiej muzyki słuchamy, ponieważ szum z otoczenia staje się mniej dokuczliwy, a słuchanie muzyki znacznie przyjemniejsze. Są to więc idealne słuchawki do miasta, biura, w podróż i na co dzień – do domowego użytku.

Poza tym słuchawki Hykker posiadają wiele innych atutów takich jak: dobra jakość odtwarzanego dźwięku, wygoda oraz nowoczesność. O pierwszym świadczy zastosowanie niezłych podzespołów w tym modułu Bluetooth 5.0 zapewniającego doskonałą komunikację ze smartfonem, tabletem czy innym urządzeniem mobilnym. Bluetooth eliminuje też posiadanie przewodu, co wiąże się z większym komfortem użytkowania słuchawek. Co ważne, słuchawki Hykker oferują 3 tryby działania: odtwarzanie samej muzyki, odtwarzanie muzyki we wsparciem redukcji szumów ANC, a także tryb z samym tłumieniem zewnętrznych dźwięków ANC. Ten ostatni przyda się, gdy zależy nam na spokoju i ciszy, “uwolnieniu” się od bodźców zewnętrznych. Okaże się przydatny np. dla dziecka w trakcie szumnych spotkań, czy występów.

Za wygodą korzystania z urządzenia, nawet podczas dłuższego użytkowania, przemawiają też: nauszna konstrukcja, muszle wyściełane miękkimi poduszkami oraz składany, regulowany pałąk. Pozwala to odpowiednio dopasować słuchawki do własnych preferencji. Ponadto, dodatkowe przyciski na jednej z muszli umożliwiają łatwe sterowanie muzyką (włączanie, zgłośnienie, ściszanie, zmienianie trybu działania).

Za zasilanie urządzenia odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh, który ładuje się przez złącze microUSB. Taka wielkość baterii sprawia, że słuchawki mogą pracować do 12 godzin (w trybie odtwarzania samej muzyki). Do zestawu dołączone są: przewód USB – micro USB oraz minijack 3,5 mm i specjalne etui podróżne zapinane na zamek.

Bezprzewodowe słuchawki Hykker z redukcją szumów ANC dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 119 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 13 do 26 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker ma www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *