Technologia - Promocje

Bezprzewodowe słuchawki Hykker z redukcją szumów ANC w Biedronce

Czy to będzie kolejny hit? Wszystko wskazuje na to, że tak, bo nauszne słuchawki bezprzewodowe Hykker z aktywną redukcją szumów ANC, sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Redukują niepożądane dźwięki otoczenia (do 20 dB), dlatego lepiej sprawdzają się na co dzień: w podróży, szumnym pociągu, samochodzie, tramwaju, czy podczas przebywania w biurze lub mieszkaniu.

 

Słuchawki oferują trzy tryby pracy, są wyposażone w składany pałąk, miękkie nauszniki, panel z przyciskami umożliwiający intuicyjne sterowanie oraz pojemną baterię 500 mAh i Bluetooth w standardzie 5.0. Ich ogromną zaletą oprócz skutecznego tłumienia dźwięku z zewnątrz i wygodnego użytkowania, jest niska cena, ponieważ słuchawki dostępne będą za jedyne 119 zł.

Słuchawki bezprzewodowe Hykker z aktywną redukcją szumów ANC (Active Noise Cancellation) pozwalają zredukować niepożądane dźwięki z otoczenia nawet stukrotnie. W efekcie, są nieocenione, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i jakiej muzyki słuchamy, ponieważ szum z otoczenia staje się mniej dokuczliwy, a słuchanie muzyki znacznie przyjemniejsze. Są to więc idealne słuchawki do miasta, biura, w podróż i na co dzień – do domowego użytku.

Poza tym słuchawki Hykker posiadają wiele innych atutów takich jak: dobra jakość odtwarzanego dźwięku, wygoda oraz nowoczesność. O pierwszym świadczy zastosowanie niezłych podzespołów w tym modułu Bluetooth 5.0 zapewniającego doskonałą komunikację ze smartfonem, tabletem czy innym urządzeniem mobilnym. Bluetooth eliminuje też posiadanie przewodu, co wiąże się z większym komfortem użytkowania słuchawek. Co ważne, słuchawki Hykker oferują 3 tryby działania: odtwarzanie samej muzyki, odtwarzanie muzyki we wsparciem redukcji szumów ANC, a także tryb z samym tłumieniem zewnętrznych dźwięków ANC. Ten ostatni przyda się, gdy zależy nam na spokoju i ciszy, “uwolnieniu” się od bodźców zewnętrznych. Okaże się przydatny np. dla dziecka w trakcie szumnych spotkań, czy występów.

Za wygodą korzystania z urządzenia, nawet podczas dłuższego użytkowania, przemawiają też: nauszna konstrukcja, muszle wyściełane miękkimi poduszkami oraz składany, regulowany pałąk. Pozwala to odpowiednio dopasować słuchawki do własnych preferencji. Ponadto, dodatkowe przyciski na jednej z muszli umożliwiają łatwe sterowanie muzyką (włączanie, zgłośnienie, ściszanie, zmienianie trybu działania).

Za zasilanie urządzenia odpowiada wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh, który ładuje się przez złącze microUSB. Taka wielkość baterii sprawia, że słuchawki mogą pracować do 12 godzin (w trybie odtwarzania samej muzyki). Do zestawu dołączone są: przewód USB – micro USB oraz minijack 3,5 mm i specjalne etui podróżne zapinane na zamek.

Bezprzewodowe słuchawki Hykker z redukcją szumów ANC dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 119 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 13 do 26 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej na temat urządzeń marki Hykker ma www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *