Disney+MediaZapowiedzi TV

„Biedne istoty” – oscarowa produkcja od dziś w Disney+

Wszyscy fani kina mogą zanurzyć się już w niezwykłym świecie Belli Baxter. Nagrodzony 4 statuetkami Oscara® obraz Giorgosa Lanthimosa zadebiutował właśnie na platformie Disney+.

 

W najnowszym filmie reżysera, znanego z takich tytułów jak: „Faworyta” czy „Lobster”, poznajemy Bellę Baxter (w tej roli zdobywczyni Oscara® – Emma Stone), która w wyniku eksperymentu kontrowersyjnego chirurga, dostaje zupełnie czystą kartę do zapisania nowymi i ekscytującymi doświadczeniami.

Bella, początkowo uczy się świata pod czujnym okiem swojego opiekuna, doktora Baxtera (Willem Defoe), którego nazywa bogiem. Jednak w miarę upływu czasu, jej apetyt na życie rośnie i ostatecznie wyrywa się spod jego kontroli. Uwolniona Bella wyrusza w fascynującą, kolorową podróż przez wszystkie kontynenty, eksplorując przy tym rozmaite miejsca, rzeczy, ludzi, doznania i emocje.

Ten poruszający obraz, przedstawiający ewolucję kobiecości zarobił już w Polsce ponad 7 778,7 mln złotych i zgromadził w kinach aż 350 tys. widzów, dzięki czemu stał się najbardziej kasowym filmem wytwórni Searchlight Pictures, który kiedykolwiek wprowadzono na nasz rynek.

foto. Disney+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *