„Bieg po życie” nowy pełen emocji program w Active Family (wideo)

„Bieg po życie” to nowy, pełen emocji program w ofercie Active Family. 16 kobiet prowadzących niezdrowy tryb życia zmierzy się z wielkim sportowym wyzwaniem!

Wraz z początkiem Nowego Roku i serią postanowień, jakie podejmujemy, kanał Active Family zaprasza na program, który doskonale wpisuje się w ducha walki o lepsze życie. Decydujemy się wyjść ze strefy komfortu, mierząc się ze swoimi słabościami, lenistwem i  złymi przyzwyczajeniami. Chęć zmiany łatwo deklarujemy, lecz czy wystarczy nam determinacji, by wytrwać w naszych postanowieniach? Na ile nasze plany są realne, a na ile to tylko pobożne życzenia? Program „Bieg po życie” może być doskonałą motywacją dla wszystkich tych, którzy  chcą podjąć takie wyzwanie.

Fascynujący program reality to istny survival, w którym dosłownie leją się krew, pot i łzy. 16 kobiet prowadzących dość mało higieniczny tryb życia, z niezdrowymi nawykami żywieniowymi, nadwagą, zamiłowaniem do biesiadowania, picia alkoholu i palenia, postanawia podjąć nie lada wyzwanie! Decydują się przebiec półmaraton. Patrząc na ich codzienne przyzwyczajenia, ten cel wydaje się mało realny. Mają tylko 16 tygodni na przygotowanie swoich ciał i umysłów do tego niemal nieosiągalnego przez nie wyczynu. Aby tego dokonać potrzebne im będzie profesjonalne wsparcie. Tego zadania podejmie się  walijska legenda rugby – Gareth „”Alfie”” Thomas. Ten utytułowany sportowiec z wielkim zaangażowaniem i przejęciem poprowadzi na linię startu 16 ochotniczek. Ból, wzloty i upadki, niewiarygodne poświęcenie i mnóstwo śmiechu, a na koniec najważniejsze pytanie: czy to się w ogóle może udać? Czy kobiety przypadkiem nie porywają się z motyką na słońce?

6-odcinkowy reality show „Run for your life” emitowany był przez BBC One.

Czy uda im się odbić od dna i wejść na sam szczyt?

Odpowiedzi szukaj w czwartki o godz. 21.15 w Active Family


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *