Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska z tytułem „Biura Reklamy Internetowej Roku 2021”

Według raportu specjalnego „Biura Reklamy 2021”, realizowanego przez Kantar Polska na zlecenie redakcji magazynu „Media Marketing Polska”, Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska zdobyło pierwsze miejsce i tytuł „Biura Reklamy Internetowej Roku” oraz wyróżnienie w kategorii „Biura Reklamy Prasowej. Dzienniki”.

 

Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska zostało docenione za ciekawe rozwiązania reklamowe oraz technologiczne. W uzasadnieniu do nagrody głównej czytamy również, że Biuro Reklamy RAS Polska potrafi zaskakiwać pomysłami, inicjatywami i produktami oraz że oferowane rozwiązania bazują na treściach wysokiej jakości. Z kolei w kategorii „Biura Reklamy Prasowej. Dzienniki”, Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska wyróżniło się przede wszystkim atrakcyjnymi formatami i rozwiązaniami, które są elastycznie dostosowywane do potrzeb Klientów. Z pełną treścią uzasadnienia można się zapoznać w nowym numerze magazynu „Media i Marketing Polska”.

– Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy tak wysoko ocenili nasze Biuro Reklamy. Wyróżnienia jakie otrzymaliśmy w tegorocznym raporcie „Media i Marketing Polska” są dla nas powodem do dumy, ale również zobowiązaniem na przyszłość. Osiągnięte wyniki tylko dopingują nas do dalszego rozwoju i działania, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów mówi Mariusz Wąsiński, Chief Sales Officer w Ringier Axel Springer Polska.

Badanie dla „Media i Marketing Polska” przeprowadziła firma Kantar Polska metodą CATI w październiku br. W badaniu swoje opinie wyraziło 179 respondentów. Byli to specjaliści z domów mediowych, którzy działają w imieniu swoich klientów i realizują kampanie z biurami reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *