Biznes24 w ofercie Orange TV

Od dziś kanał BIZNES24 można oglądać na platformie Orange. To oznacza, że zagościliśmy w prawie milionie odbiorników. Razem z abonentami platformy Canal+, oraz sieci kablowej ASTA-NET, może więc oglądać dziś BIZNES24 już ponad 3 miliony gospodarstw domowych. Czyli 1/5 wszystkich istniejących w Polsce. Jeszcze w kwietniu spodziewamy się pojawić w ofercie kolejnych operatorów.

 

 

 

Biznes24 w ofercie Orange TV znajduje się na pozycji 30 w dekoderach

Codziennie staramy się wprowadzać zmiany w tym, jak wygląda i działa BIZNES24. Od pierwszego dnia na naszej antenie można śledzić notowania warszawskiej giełdy. W ubiegły weekend wprowadziliśmy również notowania kursów najważniejszych walut, oraz surowców. Możesz je śledzić przez całą dobę w czasie rzeczywistym.

Wiemy jednak, że to, co dziś najbardziej zaprząta głowy przedsiębiorców i menedżerów, to los firm którymi kierują w czasie pandemii i po niej. Dlatego codziennie – oprócz programów informacyjnych – tworzymy dla Ciebie program „Biznes w czasie pandemii”. Możesz go zobaczyć między 9.30 a 10.30. Koncentrujemy się w nim na pomaganiu firmom w przetrwaniu pandemicznych trudności, informowaniu na jakie wsparcie firmy mogą liczyć, a czasem po prostu na wsłuchiwaniu się w głosy tych, od których zależy dobrobyt mieszkańców Polski.                              

Roman Młodkowski

2 thoughts on “Biznes24 w ofercie Orange TV

  • 1 kwietnia 2020 o 21:22
    Permalink

    Witam. Mam Orange IPTV kiedy TELEWIZJA WP podniesiona będzie do HD oraz kanały DA VINCI w HD oraz POLSAT JAM JAM pojawią się na IPTV w Orange pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *