MediaPlayerTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Black Adam” – megahit kinowy już od 5 grudnia w Playerze na życzenie

Już wkrótce biblioteka Playera powiększy się o kolejny przebój kinowy od Warner Bros. Discovery. „Black Adam” trafi do serwisu zaledwie kilka tygodni po swojej premierze kinowej. Tytuł będzie można wypożyczyć w ofercie na życzenie na 48 godzin już od 5 grudnia. Szykuje się prawdziwa filmowa uczta!

 

Player nieustannie inwestuje w bibliotekę filmową. Już wkrótce jego kolekcja na życzenie powiększy się o kolejny przebój prosto z kina. Mowa o „Black Adamie”, który na początku października trafił na duże ekrany. Teraz będzie miał swoją premierę na VOD. Tytuł będzie dostępny w ofercie Player na życzenie już od 5 grudnia.

Dwayne Johnson w roli głównej w filmie przygodowym New Line Cinema pod tytułem „Black Adam”. To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który opowiada historię tego tytułowego bohatera z mega popularnego uniwersum komiksowego DC. Obraz wyreżyserował Jaume Collet-Serra (“Wyprawa do dżungli”).

Oprócz Johnsona w filmie występują Aldis Hodge (“Miasto na wzgórzu”, “Pewnej nocy w Miami…”) w roli Hawkmana, Noah Centineo (“Do wszystkich chłopców, których kochałam”) w roli Atom Smashera, Sarah Shahi (“Sex/Life”, “Godziny szczytu 3”) w roli Adrianny, Marwan Kenzari (“Morderstwo w Orient Expresie”, “Mumia”) w roli Ishmaela, Quintessa Swindell (“Voyagers”, “Trinkets”) w roli Cyclone, Bodhi Sabongui (“A Million Little Things”) w roli Amona i Pierce Brosnan (seria “Mamma Mia!” i filmy o Jamesie Bondzie) jako Dr Fate.

Collet-Serra wyreżyserował film na podstawie scenariusza i pomysłu Adama Sztykiela, Rory’ego Hainesa i Sohraba Noshirvaniego. W scenariuszu posłużono się postaciami stworzonymi przez DC. Postać Black Adama została stworzona przez Billa Parkera i C.C. Becka. Producentami filmu są Beau Flynn, Dwayne Johnson, Hiram Garcia i Dany Garcia, jak również Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Chris Pan, Eric McLeod, Geoff Johns i Scott Sheldon.

„Black Adam” w ofercie Player na życzenie już od 5 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *