Platforma Canal+Polecane

Black Weekend do końca roku na Platformie Canal+

HBO z HBO GO i Multi Man Pack do końca roku w prezencie na “Black Weekend” na Platformie Canal+. Potem  HBO ZA 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji, Multi Man Pack za 30 zł/mies. potem możliwość rezygnacji .

 

 

 

 

Oglądaj kinowe hity i najnowsze seriale – wypróbuj ofertę do końca roku bez opłat, a później zdecyduj co dalej. Jeśli Ci się nie spodoba – zrezygnuj kiedy chcesz podczas okresu bez opłat.

HBO GO to dostęp poprzez Internet do biblioteki nowości filmowych i serialowych oraz pełnych sezonów kultowych seriali  – gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz poprzez stronę WWW, aplikację na smartfon lub tablet, a także poprzez dekoder podłączony do Internetu. W sumie to ponad 600 pozycji filmowych, 2200 odcinków seriali i prawie 200 dokumentów.

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do 3 kanałów HBO w jakości HD. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym światowym poziomie na ekranie swojego telewizora, bez konieczności korzystania z Internetu!

HBO to kanały pełne premier filmowych. Widzowie HBO mogą oglądać najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę,  HBO to 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

Po aktywacji opcji, aby umożliwić jak najszybszy odbiór kanałów, prosimy o ustawienie dekodera na kanale 11 (TVP1 HD).Uprawnienia do odbioru kanałów zostaną zapisane na karcie abonenckiej maksymalnie w ciągu 1h.

Po okresie promocyjnym 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w “Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów”.

Oglądaj 13 kanałów i 2 kolekcje – wypróbuj ofertę do końca roku bez opłat, później zdecyduj co dalej. Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. 13 kanałów i dwie kolekcje VOD, które rozpalą zmysły i rozbudzą emocje!

Motowizja HD – kanał nadaje 24 godziny na dobę, można w nim obejrzeć programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu.

Redlight HD – kanał erotyczny przeznaczony dla osób pełnoletnich. W ofercie Redlight HD prezentowane są produkcje Europejskie oraz Amerykańskie. W każdym miesiącu Abonenci będą mieć okazję obejrzenia co najmniej 40 nowych pozycji filmowych w wysokiej rozdzielczości. Kanał nadaje 24h na dobę.

HISTORY – wyjątkowy kanał rozrywkowo – dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. HISTORY to unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowania i wciągającej narracji przenosimy widzów w sam środek wydarzeń. Każdy dzień tworzy historię.

HISTORY2 – kanał popularno – naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

Private TV – program prezentujący piękne dziewczyny w pikantnych sytuacjach. Kanał kierowany jest wyłącznie do widzów dorosłych. Program  nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00

Dorcel TV – europejski kanał dla  dorosłych, który prezentuje najlepszy seks dla niego i dla niej, najseksowniejsze prowadzące i prowadzących. Na Dorcel TV widzownie zobaczą najseksowniejsze programy oraz najlepsze na świecie filmy w wersji HD i po polsku.

Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni pokochali Playboy TV między innymi za programy typu reality show, ukazujące ekscytujące sceny, nieprzerwane imprezy, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata połączone z wysoką estetyką i zmysłowością.

Adventure HD – pierwszy polski kanał przygodowy. W ofercie kanału znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Niebanalna oferta programowa pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa czy łowiectwa.

Fightbox HD – unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników. Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.

Sportklub HD  to kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych. Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn oraz piłkarskie rozgrywki austriackiej Bundesligi i Copa Bridgestone Libertadores.

Zest 18+ GO – Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Aż 200 tytułów kina erotycznego w miesiącu. Piękne kobiety, gorące akcje!

Zest TV – Zest TV to kanał nadający treści dla dorosłych w godz. 23:00-5:00. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej.

Hustler HD – prezentuje głównie własne produkcje marki “Hustler”, z udziałem pięknych kobiet i wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dostępny jest całodobowo w doskonałej jakość obrazu HD. Filmy prezentowane na kanale Hustler HD pochodzą głównie ze studiów amerykańskich. Na kanale Hustler HD 3D prezentowanych jest 15 – 20 premier filmowych miesięcznie.

Blue Hustler – Kanał erotyczny typu softcore emitujący najbardziej prestiżową rozrywkę dla dorosłych. W filmach zobaczyć można najseksowniejsze i najpiękniejsze dziewczyny filmowane w najbardziej egzotycznych i luksusowych miejscach na świecie. Zawartość programowa kanału jest prowokująca i skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Oferuje unikalny świat przyjemności i fantazji. W ofercie znajdziemy zarówno filmy jak i programy rozrywkowe. Program Blue Hustler nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00.

Hustler SVOD – Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Ekscytujące kino erotyczne. Co tydzień nowe starannie wyselekcjonowane tytuły. Do wyboru aż 200 gorących filmów.

Przed dokonaniem zamówienia Opcji dodatkowej Multi Man Pack proszę upewnij się, czy nie korzystasz obecnie z żadnego z kanałów wchodzących w jej skład. Pomimo korzystania, z któregoś z tych kanałów, możesz zamówić tę opcję. Miej jednak na uwadze fakt, iż Twoje naliczenia mogą uwzględniać opłaty zarówno za Opcję dodatkową Multi Man Pack i usługę, z której obecnie korzystasz, a która jest  składnikiem zamawianej Opcji.

Gdybyś jednak po aktywacji Opcji dodatkowej Multi Man Pack chciał dokonać modyfikacji swojej obecnej oferty, skontaktuj się z nami. W zależności od usług z których korzystasz, pomożemy Ci dobrać ofertę do Twoich oczekiwań.

Po aktywacji opcji, aby umożliwić jak najszybszy odbiór kanałów, prosimy o ustawienie dekodera na kanale 11. (TVP1 HD). Uprawnienia do odbioru kanałów zostaną zapisane na karcie abonenckiej maksymalnie w ciągu 1h.

Po okresie promocyjnym 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.

*opcja Multi Man Pack w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w “Warunkach Promocji Multi Man Pack 0 zł 1 dla Abonentów”. Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Multi Man Pack będzie wynosiła 30 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *