Internet & Gry - Reklama

#BliżejGry: Powtórki chwilę po golu w aplikacji

Od 31. kolejki w aplikacji mobilnej Ekstraklasa pojawiły się powtórki goli kilka minut po ich zdobyciu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku polskich aplikacji sportowych. Materiały wideo do końca bieżącego sezonu obejmą jeden mecz z każdej kolejki. W 32. kolejce powtórki w aplikacji pojawią się z meczu Wisły Kraków i Legii Warszawa.

Materiały wideo dostarczone będą w formie powiadomień na urządzeniach mobilnych wszystkich użytkowników aplikacji. Z jednego meczu w kolejce dostarczonych zostanie maksymalnie 6 klipów, w kilka minut po zdobyciu gola lub po niewykorzystanym rzucie karnym. Ekstraklasa jest jedną z pierwszych oficjalnych, piłkarskich aplikacji ligowych na rynku, oferujących taką funkcję. Podobne rozwiązanie dostepne jest m.in. w aplikacji mobilnej NBA.
Terminarz meczów z powtórkami w najbliższych kolejkach:
32. kolejka: Wisła Kraków vs Legia Warszawa (Niedziela, 22.04.2018, 18:00)
33. kolejka: Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków (Niedziela, 29.04.2018, 18:00)
Materiały “Near Live Clips” to kolejna funkcjonalność, jaka pojawiła się w aplikacji dostępnej na rynku od listopada ubiegłego roku. W ciągu pięciu miesięcy pobrało ją ponad 80 tysięcy osób, aktywnie komentujących mecze LOTTO Ekstraklasy i oceniających piłkarzy w centrach meczowych.
Bramki oraz skróty wszystkich meczów ligowych po ich zakończeniu są cały czas dostępne w aplikacji Ekstraklasa.tv, administrowanej przez Grupę Onet-RAS Polska.
Technologia Near Live Clips jest kolejnym krokiem w kierunku digitalowego rozwoju rozgrywek. Aplikacja wraz ze wszystkimi rozwiązaniami w niej zawartymi, stanowi jeden z filarów nowoczesnej oferty Ekstraklasy skierowanej do kibiców. W jej skład wchodzą także: transmisje telewizyjne na najwyższym światowym poziomie, dane fitnessowe, e-sport oraz rozbudowane social media.