MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Bogata oferta w Player.pl

Player.pl nadal pozostaje najbardziej angażującym polskim serwisem OTT. Oferuje bogatą ofertę seriali, filmów, programów rozrywkowych na żądanie oraz najlepsze kanały na żywo, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

 

26 grudnia wystartował, stworzony specjalnie na potrzeby player.pl, serial „Chyłka – Zaginięcie”

z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Siedmioodcinkowa ekranizacja drugiego tomu serii o słynnej mecenas, w reżyserii Łukasza Palkowskiego, to najchętniej oglądana produkcja własna w historii serwisu.

Premierowy odcinek Chyłki uzyskał dotychczas ponad 636 tysięcy odtworzeń*, co sprawia że, cała seria jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej popularną premierą serialową ostatnich miesięcy.

21 stycznia w player.pl pojawił się także serial „Zakochani po uszy”, czyli historia wakacyjnej miłości Asi (Katarzyny Grabowskiej) i Piotra (Michała Meyera). Już w lutym udostępniona zostanie kolejna serialowa nowość TVN i Discovery Polska – „Szóstka”.

W tym roku do oferty TVN i Discovery Polska powraca legendarne reality-show „Big Brother”. Player.pl poprowadzi relację live z wydarzeń z domu „Wielkiego Brata” 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co więcej, tylko w serwisie fani będą mogli obejrzeć niepublikowane wcześniej materiały specjalne.

Player.pl to także tysiące filmów i programów rozrywkowych z uwielbianych przez widzów kanałów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, CANAL+ i HBO.

*na podstawie danych własnych TVN z dnia 03.02.2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *