Boomerang i TOP Kids – odkodowane dla abonentów Multimedia Polska

Od 1 lipca przez dwa tygodnie abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska mają dostęp w ramach Otwartego Okna do dwóch kanałów dziecięcych: BOOMERANG ( EPG 108) i TOP KIDS (EPG 103).

 

Boomerang to drugi, obok Cartoon Network, flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat.  Kanał jest uwielbiany przez całe rodziny i cieszy się zaufaniem dzieci i rodziców, dzięki temu, że oferuje lekką i pełną humoru rozrywkę z nowymi przygodami klasycznych i znanych bohaterów. Obok popularnych kreskówek, takich jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, „Tom i Jerry Show” czy „Nowe Zwariowane Melodie” na widzów czekają „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz”, remake kultowych „Odlotowych wyścigów” oraz „Pat i świat”.  Nie zabraknie też nowych przygód królika-wampira Królikuli i wesołej rodziny niebieskich hipopotamów znanych z  „The Happos Family”.

TOP KIDS to kanał z kultowymi serialami animowanymi  z lat 80-tych i 90-tych i 2000+ .Widzowie mogą liczyć na najlepsze i bezpieczne bajki z dawnych lat, które zaciekawią najmłodszych i wzbudzają sentyment u dzisiejszych dorosłych. TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda! W ramówce zobaczyć można takie kultowe tytuły jak np. Inspektor Gadżet, Dennis Rozrabiaka, Łebski Harry, Denver Ostatni Dinozaur, Babar, Witaj Franklin, Malusińscy, Troskliwe Misie, Sabrina Nastoletnia Czarownica, Teletubisie, Bob Budowniczy, Strażak Sam czy Małgosia i Buciki. W TOP KIDS każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *