Prasa - Ksiązka

Borys Szyc z córką Sonią na okładce “Twojego Stylu”

10 sierpnia ukaże się wrześniowy numer „Twojego Stylu”. Wyjątkowo, na jego okładce znalazł się mężczyzna, Borys Szyc w towarzystwie swojej córki Soni – odtwórcy ról ojca i córki w filmie „Miało Cię nie być”. „Wspólna praca na planie filmu pomogła nam odkryć siebie na nowo. Zbliżyliśmy się. To był dla nas skok na głęboką wodę” – mówią w wywiadzie. Zagrać ojca i córkę w filmie, gdy te same role gra się w życiu? Ile prawdy o sobie pokazali na ekranie? Jak ich to zmieniło?

 

Ponadto w numerze przeczytać można rozmowy z Erykiem Kulmem, o trudnym dorastaniu w artystycznej rodzinie, podróży w głąb siebie i apetycie na Oscara, Agatą Tuszyńską, która w trudnych doświadczeniach umie znaleźć inspirację, nadzieję i tym dzieli się w swoich książkach oraz z Zuzanną Bijoch, modelką najsłynniejszych domów mody która w wieku 28 lat skończyła studia na wydziale finansów i ekonomii Columbia University w Nowym Jorku z najlepszym wynikiem.

Dodatkowo w magazynie znajdzie się wywiad z Moniką Borycką, szefową platformy TrendRadar. Co to takiego FemTech? Lifelong learning? Deepfake? New real? Czy siedemdziesiątka to nowa… dwudziestka? Ekspertka analizuje czas przyszły i objaśnia, jak się w nim odnaleźć. Rozmowę uzupełnia Raport: Nasza przyszłość Sztuczna Inteligencja. Jak zrozumieć świat, który nadchodzi, i nauczyć się w nim kreatywnie żyć? Czy jesteś gotowa na przyszłość, która bardziej przypomina science fiction niż realny świat?

Tradycyjnie w numerze nie zabraknie materiałów z dziedziny psychologii, mody, podróży czy kuchni.

Wydanie jest dostępne w wersji podstawowej w cenie 10,99 zł, z podkładem w prezencie w cenie 10,98 zł i w wersji mini za 6,99 zł. Objętość 200 stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *