Business Insider, największy serwis biznesowy w Polsce, dołącza do oferty Onet Premium

Od 5 września usługa Onet Premium daje nielimitowany dostęp do wszystkich artykułów w serwisie businessinsider.com.pl.

 

Usługa Onet Premium, która została wprowadzona na rynek na początku lipca 2022 r. jest rozwijana i rozbudowywana o nowe partnerstwa. 5 września została wzbogacona o treści premium serwisu Business Insider Polska.

– Z ogromną satysfakcją możemy poinformować o dołączeniu Business Insider Polska, największego serwisu biznesowego w Polsce, do oferty z płatnymi treściami, a tym samym do pakietu Onet Premium. To realizacja naszej obietnicy o wyjątkowości i bogactwie naszej usługi dostępnej w jednym miejscu i atrakcyjnej cenie. Dzięki subskrypcji Onet Premium, użytkownicy będą mieli nielimitowany dostęp do szerokiego wachlarza nowych i profesjonalnych treści biznesowych z Business Insider mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

– Od wielu miesięcy Business Insider Polska jest liderem serwisów ekonomiczno-biznesowych. Osiągnięcie odpowiedniej skali i zdobycie wielomilionowej rzeszy zaangażowanych czytelników pozwala nam przejść do kolejnego etapu. Sekcja Premium to wyjątkowa na polskim rynku oferta treści, którą tworzymy wspólnie z naszymi partnerami pracującymi w newsroomach w Europie i Stanach Zjednoczonych. W najbliższych tygodniach zakres artykułów Premium poszerzymy o kolejny obszar tematyczny dla czytelników szukających profesjonalnych, praktycznych informacji pomagających w codziennym planowaniu i prowadzeniu biznesu oraz zarządzaniu finansami – mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Onet Premium zapewnia subskrybentom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: Newsweek, Business Insider, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. Po wykupieniu pakietu użytkownik zyskuje również możliwość korzystania z Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i video i nie obejmuje autopromocji).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *