Business week – nowa oferta UPC Biznes

W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania.

‘Business week’ oferuje stabilny internet o prędkościach 300/30 Mb/s oraz 600/60 Mb/s, a także najwyższej jakości wi-fi, bogatą ofertę kanałów telewizyjnych oraz Multilinię bez limitu, obejmującą bezpłatne połączenia do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe.

Korzystanie z trzech usług jednocześnie: telewizji cyfrowej, internetu i telefonu, umożliwi klientom biznesowym najnowocześniejszy platformą Horizon. W nowej ofercie firmy mogą wybrać superpakiety w promocyjnych cenach zawierające wszystkie trzy usługi, internet w duecie z telewizją lub z telefonem lub sam internet.

Do każdego zamówienia UPC dołącza gwarancję jakości usług, czyli zobowiązanie określające gwarantowany czas dostępności usług i naprawy ewentualnej awarii (SLA). W zależności od wariantu zamówionego internetu, jest to do12 godzin przy zamówieniu prędkości 300/30 Mb/s i do 6 godzin przy prędkości 600/60 Mb/s.

Oferta ‘Business week’ obowiązuje do 15 października br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *