„Być jak Martyna Wojciechowska” już 12 maja w Travel Channel

Podróżniczka, dziennikarka i poszukiwaczka przygód. Martyna Wojciechowska jest jedyna w swoim rodzaju! Kiedy zainteresowała się motoryzacją? Czym jest dla niej macierzyństwo? Skąd bierze siłę do zdobywania kolejnych szczytów? Reportaż „Być jak Martyna Wojciechowska” już 12 maja o godz. 10.50 na antenie Travel Channel.
 

 
Życie Martyny Wojciechowskiej to gotowy materiał na film. Podróżniczka nie raz udowadniała wszystkim, że niemożliwe nie istnieje. Jako jedyna Polka ukończyła Rajd Dakar. Półtora roku po wypadku samochodowym, w którym złamała kręgosłup, weszła na Mont Everest. W 2010 roku stanęła na ostatnim z najwyższych szczytów świata, który został jej do zdobycia w ramach projektu Korona Ziemi. Od dziesięciu lat w programie „Kobieta na krańcu świata” pokazuje wyjątkowe historie niezwykłych kobiet. Zwiedziła w tym czasie 60 różnych krajów, okrążając kulę ziemską aż 30 razy.
W tym roku jako pierwsza Polka została wyróżniona tytułem Barbie Shero – kobiety, która inspiruje do spełniania marzeń oraz realizacji celów. „Być jak Martyna Wojciechowska” to reportaż o nadzwyczajnej osobowości, odwadze, a także dokonywaniu wyborów.
PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 12 MAJA, SOBOTA, GODZ. 10.50

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *