MediaPolsatRadio

"Byle Jak" Margaret Przebojem Lata 2018 RMF FM i Polsatu

Wielkie emocje i spektakularne, muzyczne show! Oto co działo się w Kielcach! Podczas drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji najwięksi polscy artyści walczyli o prestiżowe wyróżnienie.
 

 
Mocne otwarcie koncertu w kieleckim amfiteatrze! Projekt Shanguy zaprezentował na scenie żywiołowy utwór „La Louze”. Światła, starannie przygotowane wizualizacje i grupa tancerek idealnie dopełniały pierwszy występ. Poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko!
A to był dopiero początek atrakcji… – Cześć, tu Sławomir! – tę frazę zna już każdy Polak. Kolejnym gościem specjalnym imprezy był oczywiście król rock-polo. Muzykowi towarzyszyła równie utalentowana partnerka życiowa, Kajra.

Rywalizację o tytuł przeboju lata rozpoczął zespół Feel. Ich singiel „Jak masz na imię” to strzał w dziesiątkę. Piotr Kupicha nie zawiódł swoich fanów.

Mocnym akcentem był występ debiutującego Michała Szczygła. Niewielkie doświadczenie młodego chłopaka nie przeszkodziło jednak w świetnym wykonie skocznego kawałka „Nic tu po mnie”. Klip do singla na YouTubie odtworzono ponad 14 milionów razy. To ogromny sukces.

„Nieznajomy” Lanberry poważnie zagroził i tak mocnej już konkurencji. – Teledysk do tego utworu to produkcja prosto z Hollywood – chwalił klip prowadzący imprezę Maciej Rock.
Efekty specjalne projektu Ofenbach przy piosence „Be Mine” były powalające… Ta grupa namiesza jeszcze na listach przebojów. Panowie pojawili się nieco później po raz kolejny na scenie. Brawom nie było końca!

Grzegorz Hyży przystąpił do walki o zwycięstwo ze znanym utworem „Niech pomyślą, że to ja”. Ten wokalista wie, jak zrobić dobre show!

Po raz kolejny w rywalizacji o hit lata wziął udział Gromee. Tym razem jeden z najsłynniejszych producentów w kraju pojawił się na scenie z Jesperem Jensetem. Ich numer „One Last Time” bez wątpienia porwał widownię.
Zmiana klimatu! Ten numer to prawdziwy wyciskacz łez… Margaret w melancholijnym nastroju zaśpiewała balladę „Byle jak”. – Jakie to piękne – mówił po występie Maciej Rock.

Jednym z większych zaskoczeń wieczoru był występ Marty Gałuszewskiej z piosenką „Sweet & Bitter”. Na scenie towarzyszyli jej artyści Kush Kush. Ta młoda dziewczyna z różowymi włosami to prawdziwy wulkan energii.
Po długiej przerwie do muzyki powróciła Kasia Kowalska. „Alannah” to numer wyjątkowy w dyskografii gwiazdy. Czy wsparcie Ani Wyszkoni pomoże w plebiscycie?

W Kielcach nie brakowało gwiazd spoza Polski. Kolejną niespodzianką była zjawiskowa Betta Lemme. Wokalistka wykonała gorący hit „Bambola”. Był ogień!
Na kieleckiej scenie pojawił się Filip Lato z singlem „Halo Ziemia”. A to tylko przedsmak tego, co zwycięzca programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentuje na debiutanckiej płycie… Premiera już w październiku!

Rywalizację w konkursie na przebój lata zamykał zespół Zouzy. Ich kawałek „Skrzydła” to doskonale skrojona produkcja, w sam raz na wakacje.
Na tegorocznej edycji konkursu RMF FM i Polsatu pojawiła się zwyciężczyni z 2017 roku – Ania Wyszkoni. Wokalistka przypomniała publiczności swoje największe przeboje, a jak wiadomo – na swoim koncie ma już kilka evergreenów. – Moi drodzy, jesteście publicznością doskonałą – mówiła gwiazda.
Teraz już wszystko jasne! „Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2017” to „Byle jak” Margaret!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *