PolsatSport w TV

Cafe Futbol po blamażu w Kopenhadze

Włodzimierz Lubański będzie gościem Mateusza Borka w najbliższym wydaniu Cafe Futbol. Nie zabraknie również stałych ekspertów: Romana Kołtonia oraz Tomasza Hajty. Tematem będzie oczywiście mecz Dania – Polska.

 

Reprezentacja Polski z dużymi nadziejami udała się na mecz w Kopenhadze z Danią w ramach eliminacji mistrzostw świata, lecz teraz już wiemy, że będzie musiała o nim jak najszybciej zapomnieć. Podopieczni Adama Nawałki przegrali bowiem aż 0:4 i nawet przez chwilę nie zagrozili świetnie przygotowanym gospodarzom. Na tle naszych pomocników Christian Eriksen wyglądał jak piłkarz z innej planety, umiejętnie prowadząc swój zespół do zwycięstwa.

Czy biało-czerwoni na pewno zrobili wszystko prawidłowo, by przeciwstawić się Duńczykom? Gra Polaków zostanie rozłożona na czynniki pierwsze i wtedy przekonamy się, co poszło źle.

W związku ze stratą trzech punktów – i zwycięstwa Czarnogóry z Kazachstanem – spotkanie właśnie z Kazachstanem, które odbędzie się w poniedziałek o 20:45 na Stadionie Narodowym (transmisja w Polsacie i Polsacie Sport), będzie bardzo ważne w kontekście pierwszego miejsca. Polacy będą musieli dopisać trzy punkty.

Cafe Futbol w niedzielę od 11.00 w Polsacie Sport

Dogrywka Cafe Futbol od 12.05 tylko na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *