Cafe Futbol o losowaniu grup el. Euro 2020

Gośćmi najbliższego Cafe Futbol, które odbędzie się wyjątkowo w dwóch częściach (11-12 i 12-14) z względu na losowanie grup eliminacyjnych Euro 2020, będą Jacek Gmoch, Dariusz Wdowczyk, Dariusz Dziekanowski oraz Cezary Kowalski. Program poprowadzi Roman Kołtoń.

 

Niedzielne Cafe Futbol rozpoczniemy wprowadzeniem do losowania eliminacji Euro 2020. Ceremonia losowania odbędzie się o godzinie 12:00 w Dublinie i będzie można ją obejrzeć za pośrednictwem naszego portalu. Następnie nasi eksperci przeanalizują w studio na gorąco losowanie oraz ocenią „polską”, a także pozostałe grupy.

Naszych znakomitych ekspertów Dariuszów – Dziekanowskiego oraz Wdowczyka, a także trenera Gmocha nie trzeba nikomu przedstawiać. Były selekcjoner reprezentacji Polski przez blisko dwie dekady pracował w Grecji. Był także szkoleniowcem na Cyprze, w Norwegii oraz w USA. Największe sukcesy klubowe osiągał z greckimi drużynami. Z Panathinaikosem Ateny wygrał mistrzostwo kraju i awansował do półfinału Pucharu Europy. Z kolei z Olympiakosem Pireus i AEK Ateny zdobywał wicemistrzostwo Grecji. Ponadto ligę grecką wygrywał także jako trener Larisy, a cypryjską – gdy pracował w APOEL-u Nikozja. Na ławce trenerskiej zasiadł po raz ostatni 15 listopada 2010 roku. Wówczas został mianowany tymczasowym trenerem Panathinaikosu.

Z kolei nasi etatowi eksperci – Wdowczyk i Dziekanowski, którzy są rówieśnikami, w przeszłości reprezentowali barwy m.in. Legii Warszawa oraz Celticu Glasgow. Pierwszy z Dariuszów jest 53-krotnym reprezentantem Polski oraz trenerem, który prowadził kluby z Ekstraklasy. Ostatnio pełnił funkcję zwierzchnika piłkarzy Piasta Gliwice. Z kolei Dziekanowski to 63-krotny reprezentant Biało-Czerwonych. W przeszłości był selekcjonerem kadry U-17 oraz pełnił funkcję asystenta Leo Beenhakkera, gdy ten prowadził naszą drużynę narodową.

Start w niedzielę tradycyjnie o godzinie 11:00 w Polsacie Sport. O godz. 12:00 przeniesiemy się do Dublina na losowanie grupy eliminacji Euro 2020. Po losowaniu eksperci ocenią grupę, do której trafili Polacy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *