Cały sezon Formuły E w Eurosporcie i Eurosport Playerze

Już w piątek rozpocznie się kolejny, pełen emocji sezon Formuły E, czyli pasjonującej serii wyścigów bolidów elektrycznych, organizowanej pod egidą FIA. Wszystkie kwalifikacje i wyścigi z udziałem wybitnych kierowców pokaże na żywo tylko Eurosport i Eurosport Player. Inauguracja sezonu odbędzie się a Arabii Saudyjskiej. Pierwsza transmisja w piątek od 8:55!

 

 

 

Przed nami już 6. sezon walki o mistrzostwo Formuły E, ekscytującej serii wyścigów bolidów elektrycznych. W rozgrywanych na ulicach światowych metropolii wyścigach mierzą się znakomici kierowcy, tacy jak Felipe Massa, Jean-Eric Vergne, Sebastien Buemi, czy Lucas Di Grassi. Eurosport zaprosi kibiców na transmisje wszystkich kwalifikacji i wyścigów, które wyłonią triumfatora kolejnej edycji jednej z najszybciej rozwijających się serii wyścigowych na świecie.

Pierwszy wyścig sezonu odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Będzie to okazja do sprawdzenia możliwości dwóch nowych zespołów w stawce – Mercedes-Benz i Porsche. Przedsezonowe testy pokazały, że jak zwykle w Formule E poziom jest wysoki i bardzo wyrównany, co zapowiada pasjonującą walkę o punkty w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

Więcej informacji o Formule E, w tym znakomite materiały wideo, wywiady, ciekawostki i artykuły na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Plan transmisji z inauguracji sezonu Formuły E:

  • Piątek, 22 listopada,8:55, kwalifikacje
  • Piątek, 22 listopada, 12:45, pierwsze E-Prix
  • Sobota, 23 listopada, 8:55, kwalifikacje
  • Sobota, 23 listopada, 13:00, drugie E-Prix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *