Canal+ Dokument już z koncesją

KRRiT rozstrzygnęła wniosek w sprawie zmiany koncesji udzielonej spółce ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą „Canal+ Discovery”, poprzez zmianę nazwy programu na „Canal+ Dokument”.

 

Już z końcem maja Canal+ Discovery zmieni się w Canal+ Dokument. Czy w związku z tym Abonenci platformy nc+ będą mogli wypowiedzieć umowy?

Piotr Kaniowski Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert nc+ odpowiada: To jedynie rebranding kanału, z tego tytułu nie ma więc podstaw do rozwiązania umowy przed czasem.

Przypomnijmy iż, końcem maja zakończy nadawanie Canal+ Discovery, wspólny dokumentalny kanał premium Canal+ i Discovery.  Canal+ Discovery zmieni nazwę na Canal+ DokumentCanal+ Discovery ruszył w maju 2015 roku.

Canal+ Discovery to unikatowy kanał dokumentalny bez reklam, które przedstawia niezwykłe historie zwykłych ludzi. To propozycja dla ludzi szukających inspiracji, zainteresowanych różnymi aspektami współczesnego świata jak i zakamarkami historii. Odkrywamy nieznane fakty. Przedstawiamy sensacyjne odkrycia i wynalazki polskich i zagranicznych naukowców. Zabieramy widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi.

Canal+ Discovery emituje tylko premierowe filmy i serie dokumentalne w tym polskie i zagraniczne programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Discovery , których nie zobaczysz nigdzie indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *