MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Canal+ Domo w czerwcu dostarcza widzom inspiracji do działania

Canal+ Domo w czerwcowej ramówce zaprezentuje widzom sporą dawkę inspirujących programów. Od 5 czerwca stacja będzie emitować amerykański reality show „Szybcy i twórczy”, w którym ośmioro utalentowanych manualnie Amerykanów wykonuje rozmaite zadania, by dowieść swej kreatywności i zgarnąć wysoką nagrodę. Kolejna pozycja programowa to „Kupić czy przerobić”, gdzie eksperci pomagają bohaterom programu rozstrzygnąć meblarskie dylematy. Tuż po tym, 19 czerwca wystartuje nowy, 18 sezon programu „Wielkie projekty”, dzięki któremu widzowie poznają ambitnych Brytyjczyków, którzy budują domy swoich marzeń, nie bacząc na trudności.

 

SZYBCY I TWÓRCZY

Ten program to celebracja kreatywności, pasji oraz pokaz artystycznych umiejętności. Ośmiu utalentowanych uczestników podejmie się przeróżnych projektów, by zaimponować nie tylko jury, ale również prowadzącym, dwójce aktorów: Amy Poehler oraz Nickowi Offerman’owi.

W każdym odcinku artyści zmierzą się w dwóch konkurencjach: “faster-craft” , w której decyduje czas, oraz “master craft”, w której zadaniem jest stworzenie kolekcji tematycznej. Piękna, plenerowa scenografia programu, wyjątkowe projekty artystycznego rzemiosła z najwyższej półki, obdarzeni niepowtarzalnym poczuciem humoru gospodarze, czynią ten program unikatowym w swojej kategorii.

EMISJA: OD 5 CZERWCA, SOBOTA, GODZ. 21:00

KUPIĆ CZY PRZEROBIĆ?

Mistrzyni „Zrób to sam” – Dani Berger oraz specjalistka w dekoracji wnętrz – Alexandra Gater podejmują wspólne wyzwanie. Chcą pomóc swoim klientom w podjęciu decyzji: czy lepiej kupić gotowy, ale droższy mebel, czy może zrobić go samemu, ale wydać mniej?

Czas, jakość i cena nie zawsze idą w parze, stąd przeróżne dylematy, z którymi będą musiały zmierzyć się dziewczyny. A jakiego wyboru spośród dwóch przedstawionych propozycji dokona klient? Przekonajcie się sami!

EMISJA: OD 18 CZERWCA, PIĄTEK, GODZ. 21:00

WIELKIE PROJEKTY 18

Gospodarzem kultowego już programu jest Kevin McCloud, który zabiera widzów na place budowy w swoim rodzinnym kraju. Kamera towarzyszy Brytyjczykom budującym swoje własne domy.

W trakcie realizacji wielomiesięcznych i bardzo wymagających przedsięwzięć widzowie przekonują się, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w stworzenie wymarzonego gniazdka. Kolejne niesamowite i inspirujące historie Brytyjczyków, którzy zrealizowali swoje marzenia.

EMISJA: OD 19 CZERWCA, SOBOTA, GODZ. 20:00

 

CANAL+ DOMO to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty jak i nietuzinkowe pomysły na zagospodarowania ogrodu. W ofercie programowej CANAL+ DOMO widzowie obejrzą zarówno polskie, jak i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii.

Widzowie CANAL+ DOMO to atrakcyjne grupy kobiet: z miast AFF Ix 349 (W20-59 C50K+), z wyższym wykształceniem AFF Ix 341 (W20-59 Edu High) oraz z zarobkami powyżej 3500 zł AFF Ix 223 (W20-59 inc. >3500). Stacja przyciąga jakościową kobiecą widownię z miast. Po czterech pierwszych miesiącach tego roku udział stacji wyniósł 0,3% SHR. W porównaniu do zeszłego roku jest to wzrost aż o 155%!

 

DANE: NAM; I-IV 2021 AFF vs A16-49; SHR% I-IV 2021 vs I-IV 2020, W16-49 C50K+, 06:00:00-25:59:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *