Platforma Canal+Polecane

Canal+ online i HBO GO w połączonej ofercie (wideo)

Pakiet podstawowy CANAL+ z ofertą HBO GO przez pierwszy miesiąc za jedyne 30 PLN. Oglądaj co chcesz i kiedy chcesz w CANAL+ online.

 

CANAL+ jest integratorem treści. Połączenie oferty serwisów streamingowych – naszego i HBO GO realizuje tę strategię dając widzowi możliwość korzystania ze wspólnego pakietu w bardzo korzystnej cenie. Na początku sierpnia wprowadziliśmy wspólną ofertę CANAL+ i Netflix, a kilka dni temu, dla fanów sportu udostępniliśmy możliwość łączenia pakietu CANAL+ z opcją Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports. Dzięki tym partnerstwom Klient w jednym, prostym modelu rozliczeniowym subskrybuje dostęp do szerokich bibliotek seriali, filmów, dokumentów różnych dostawców treści. Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce.

Dzięki temu rozwiązaniu, za jedyne 30 PLN za pierwszy miesiąc, Klient otrzymuje dostęp do ogromnej biblioteki produkcji od obu wiodących marek. Zarówno cena jak i forma rozliczenia w tym wariancie są bardzo atrakcyjne – wszystko wygodnie, w tym samym miejscu, w ramach jednej opłaty!

CANAL+ online to multiserwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie.

W CANAL+ online klient znajdzie m.in. takie pozycje jak: „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Belfer 1” i „Belfer 2”, „Król”, „Klangor”, „Wersal. Prawo krwi”, „Biuro szpiegów”, „13 posterunek”, „Zasada Przyjemności”, „Mały zgon”, „Sanktuarium zła”, „Stażyści”, „Moscow Noir”, „Nielegalni”, „Cela śmierci”, „Żmijowisko”, „Pisarze. Serial na krótko”, „Obsesja”, czy „Pokonani”.

HBO GO to serwis streamingowy oferujący dostęp do około 800 filmów i ponad 300 seriali. W ofercie serwisu znajdują się produkcje HBO, hity filmowe zaraz po premierze kinowej, wybór nowych seriali, kontrowersyjne dokumenty oraz programy rozrywkowe. Większość seriali dostępna jest dzień po światowej premierze, jeszcze przed premierą w telewizji linearnej. Filmy i seriale dostępne są w polskiej wersji językowej z możliwością wybrania lektora, napisów polskich lub angielskich, lub wersji oryginalnej. Użytkownik może zarejestrować do pięciu urządzeń i korzystać z dwóch streamów jednocześnie w ramach jednego konta.

W HBO GO widzowie znajdą także kultowe już produkcje, takie jak: „Gra o tron”, „Czarnobyl”, „Westworld”, „Wataha”, „Ostre przedmioty”, „Wielkie kłamstewka”, „Detektyw”, „Kompania braci”, „Prawo ulicy”, „Sukcesja”, „Ślepnąc od świateł”, „Przyjaciele”, „Rick i Morty”, „Teoria wielkiego podrywu”, „Młody Sheldon” czy „Opowieść podręcznej”.

Cena miesięcznej subskrypcji w ramach oferty CANAL+ online i HBO GO wynosi 30 PLN w promocyjnej cenie za pierwszym miesiącu oraz 55 PLN w kolejnych miesiącach

Więcej informacji na temat oferty: https://www.canalplus.com/

Nowe, połączone oferty CANAL+ online i HBO GO reklamują Koleś i Mafia – czworonożni bohaterowie nowej platformy komunikacyjnej CANAL+ Polska

 

 

Nowa platforma komunikacyjna CANAL+ istotnie zmienia dotychczasową komunikację z klientami, pozostając przy tym w świecie humoru, żartu i dobrej rozrywki.

Bohaterami nowego formatu kreatywnego CANAL+ zostały dwa sympatyczne psy. Kundelek o imieniu “Koleś” to uosobienie młodzieńczego szaleństwa, ciekawości i dużej emocjonalności. Natomiast dobermanica “Mafia” to chodzący spokój, rozsądek i rozwaga. Podczas gdy jeden z psiaków buja w obłokach, drugi twardo stąpa po ziemi.

Dwaj domowi pupile głosami Kamili Baar oraz Czesława Mozila wprowadzają w świat CANAL+, w dowcipny sposób opowiadając o atrakcyjności multiserwisu streamingowego CANAL+ online, a w kolejnych kampaniach również o ofercie tradycyjnej telewizji satelitarnej. Koleś i Mafia w następnych odsłonach kampanii nie raz będą spierały się o wyższość ligi polskiej nad hiszpańską, o to czy lepiej obejrzeć nowy serial oryginalny CANAL+ czy mecz PKO BP Ekstraklasy, czy po prostu o lepsze miejsce na kanapie przed laptopem lub telewizorem. Już teraz sympatyczne psiaki zachęcają klientów do skorzystania w ramach oferty serwisu CANAL+ online z dodatkowej subskrypcji Netflixa, HBO GO lub sportowego pakietu z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports.

Za koncepcję nowej platformy komunikacji odpowiada agencja HAVAS Warsaw. Produkcję spotów powierzono firmie Moon Films.

Pierwsza odsłona nowej platformy komunikacyjnej miała miejsce w sierpniu, a składały się na nią dwie kampanie. Pierwsza, wyłącznie digitalowa, promująca wspólną ofertę serwisu CANAL+ online oraz Netflix. Druga, telewizyjno-internetowa reklamowała start nowego sezonu rozgrywek piłkarskich transmitowanych w CANAL+, tj. PKO BP Ekstraklasy, angielskiej Premier League oraz ligi francuskiej i hiszpańskiej.

Dla miłośników najlepszych filmów i seriali, jak również entuzjastów sportu, CANAL+ to wiodący europejski dostawca treści, który oferuje dwa w jednym: z jednej strony unikalną ofertę filmowo – serialową, a z drugiej – najwyższej jakości sport na żywo. Dzięki temu mają oni w jednym miejscu dostęp do najbardziej wartościowych programów, które wzbogacają ich życie poruszając serca i inspirując umysły. W maju 2020 roku CANAL+ uruchomił w Polsce multiserwis streamingowy CANAL+ online będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie, a trzeci, dodatkowy stream otrzymuje się wraz z zakupem CANAL+ BOX 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *