Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

Canal+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski: Trzy finały, trzy razy więcej emocji w Canal+ Sport

Trzy turnieje finałowe rozstrzygną losy CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Pierwsze zawody odbędą się już 9 lipca na torze w Grudziądzu, kolejne w sierpniu w Krośnie oraz we wrześniu w Rzeszowie. Tytułu mistrzowskiego broni Bartosz Zmarzlik. Transmisje ze wszystkich turniejów w CANAL+ SPORT i CANAL+ online.

 

Tegoroczna edycja żużlowych CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywana jest w nowej formule. Zamiast jednego finału zawodnicy powalczą na trzech torach, a o zwycięstwie zdecyduje suma zgromadzonych punktów.

Bardzo się cieszę z tej nowej formuły, bo trzy finały to po prostu więcej emocji dla kibiców i naszych widzów. Stawka zawodników jest bardzo wyrównana i myślę, że do końca będziemy świadkami fascynującej walki o tytuł indywidualnego mistrza Polski. Wszystkie turnieje będziemy transmitować w CANAL+ SPORT i CANAL+ online. Przygotowujemy specjalne studio, oprawę a naszym gościem i ekspertem będzie oczywiście Tomasz Gollob, który aż osiem razy triumfował w tych zawodachMarcin Majewski, szef redakcji żużlowej CANAL+

W turniejach finałowych zapewniony start mają stali zawodnicy cyklu Speedway Grand Prix, medaliści Indywidualnych Mistrzostw Polski z poprzedniego roku i młodzieżowy mistrz Polski. W tym gronie znajduje się sześciu byłych mistrzów kraju – Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek i broniący tytułu sprzed roku Bartosz Zmarzlik. W każdym turnieju zostanie również przyznana dzika karta – w Grudziądzu szansę startu otrzyma Norbert Krakowiak z Zooleszcz GKM Grudziądz.

Transmisja z sobotniego turnieju finałowego rozpocznie się w CANAL+ SPORT oraz CANAL+ online o godzinie 18.30, a do studia zaproszą widzów Marcin Majewski oraz Tomasz Gollob. Komentatorami pierwszego turnieju będą Maciej Noskowicz i Patryk Malitowski, a reporterem Łukasz Benz.

Sobota, 9 lipca

18:30 Studio; CANAL+ SPORT i CANAL+ online Prowadzący: Marcin Majewski, gość: Tomasz Gollob, reporter: Łukasz Benz

19:00 CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski – 1. turniej finałowy w Grudziądzu; CANAL+ SPORT i CANAL+ online Komentarz: Maciej Noskowicz i Patryk Malitowski

Wszystkie transmisje Indywidualnych Mistrzostw Polski można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *