Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecane

Canal+ online z nową kampanią reklamową (wideo)

CANAL+ rozpoczął nową kampanię reklamową serwisu streamingowego CANAL+ online pod hasłem „CANAL+ online jest tak dobry, że musisz się nim podzielić”. W spotach promocyjnych po raz kolejny można zobaczyć psy dobrze znane z poprzednich odsłon kampanii reklamowych CANAL+.

 

Tym razem para sympatycznych psów rozmawia na temat promocyjnej oferty na dostęp do paczki CANAL+ za 29 zł miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące) oraz w humorystyczny sposób zwraca uwagę na możliwość współdzielenia konta CANAL+ online między trzema członkami rodziny.

 

 

Kreację do kampanii przygotowała agencja Moon Films we współpracy z działem kreacji CANAL+ Polska. Za zakup mediów do kampanii jest odpowiedzialna agencja Havas Media.

Kampania jest realizowana w stacjach telewizyjnych, wybranych serwisach streamingowych oraz na YouTube.

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Wśród majowych hitów CANAL+ online znalazły się pozycje z wielu różnych kategorii, w tym m.in.  serialowa wersja filmu Patryka Vegi o samotności czasów pandemii (MIŁOŚĆ, SEKS I PANDEMIA). W serwisie nadal można zobaczyć również najchętniej oglądany film 2021 roku „Dziewczyny z Dubaju®”. Pełna lista majowych hitów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *