Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecaneSport w TV

Canal+ online z promocją na dostęp do Ligi Mistrzów UEFA

Już jutro na boiska wracają najlepsze europejskie drużyny rozpoczynając rywalizację w fazie pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Z tej okazji serwis CANAL+ online przygotował specjalną promocję na dostęp do paczki CANAL+ z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports za 48 zł miesięcznie przy płatności z góry na sześć miesięcy. Standardowa cena za taką paczkę przy płatności co miesiąc to 74 zł.

 

Wybierając paczkę CANAL+ z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Spots Klienci otrzymają nie tylko dostęp do wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sport Premium), ale również najlepszej piłki w jednym miejscu – meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, LaLiga EA Sports, wybranych meczów Premier League, Serie A TIM oraz Ligue 1 Uber Eats. Dzięki szerokiemu wachlarzowi praw posiadanych przez CANAL+ Klienci będą mogli śledzić również mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA, najlepszej żużlowej ligi świata PGE Ekstraligi i 1. Ligi Żużlowej oraz tenisowych turniejów z cyklu WTA z Igą Światek.

CANAL+ online to serwis także dla miłośników najlepszych seriali i filmów, dlatego w chwilach odpoczynku od sportowych emocji można w nim zobaczyć m.in. oryginalne produkcje CANAL+ takie jak „Kiedy Ślub?”, „Emigracja XD”, „Kruk”, „Belfer”, czy „The Office PL” oraz tysiące godzin treści na życzenie – seriali, filmów czy programów dokumentalnych – oraz dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo.

Cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe 5 zł/mies.

O serwisie CANAL+ online

CANAL+ online to tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Dzięki specjalnemu programowi poleceń PODAJ DALEJ można otrzymać tańszy dostęp do serwisu streamingowego. Wystarczy polecić serwis swoim znajomym, wykorzystując indywidualny kod polecający. Za jedno polecenie można otrzymać aż 15 zł rabatu na subskrypcję w kolejnym miesiącu, a osoba, której polecono serwis, od razu zapłaci o 15 zł mniej za pierwszy miesiąc korzystania z CANAL+ online. Podając dalej CANAL+ online można wspólnie ze znajomymi cieszyć się dostępem do najlepszego sportu, filmów i seriali.

Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS, mac OS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV, LG WebOS i Hisense oraz przystawki Android TV i Apple TV.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *