Platforma Canal+PolecaneSport w TV

Canal+ prezentuje specjalne programy przy okazji Mistrzostw Świata Katar 2022

Z okazji mundialu w Katarze, zapraszamy na specjalne programy poświęcone piłkarskim mistrzostwom świata. Wśród nich będą m.in. wyjątkowe wydania magazynu “Wysoki Pressing”. Transmisje w CANAL+ SPORT i serwisie CANAL+ online.

 

Na specjalne magazyny pt. „WYSOKI PRESSING – Polska na mundialu” zapraszamy w dniach meczowych polskiej reprezentacji, czyli 22 listopada (przy okazji meczu z Meksykiem), 26 listopada (przy meczu z Arabią Saudyjską) oraz 30 listopada (przy meczu z Argentyną).

Nie zabraknie także niedzielnych wydań magazynu spod znaku „WYSOKI PRESSING”. Zapraszamy na nie w dniach 20 i 27 listopada, jak również 4, 11 i 18 grudnia. Ostatnie z wydań poprzedzi oczywiście finał mistrzostw świata rozgrywany w Dausze.

Oprócz tego, na kanale CANAL+ SPORT na YouTube zaprosimy na “Mundialowy Młyn”, który poprowadzi Tomasz Ćwiąkała. Specjalne wydania poświęcone starciom Polaków na mistrzostwach świata dostępne będą tuż po zakończeniu każdego ze spotkań grupowych: z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Wśród prowadzących mundialowe wydania “Wysokiego Pressingu” znajdą się m.in. Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki, Filip Surma i Krzysztof Marciniak. W magazynie skupimy się na analizach spotkań MŚ 2022 przez zaproszonych ekspertów oraz na najważniejszych tematach kolejnych dni mistrzostw.

Tematy mundialowe zagoszczą również w codziennym programie informacyjnym “News+”, emitowanym w CANAL+ SPORT 5, a także dostępnym w serwisie CANAL+ online.

Plan listopadowych magazynów – MŚ 2022:

Niedziela, 20 listopada

10:00-11:00 – „WYSOKI PRESSING – na mundialu” Prowadzący: Michał Kołodziejczyk

Wtorek, 22 listopada

10:00-11:00 – „WYSOKI PRESSING – Polska na mundialu” Prowadzący: Rafał Dębiński

19:00-20:30 – „Mundialowy Młyn” (po meczu Meksyk – Polska), kanał CANAL+ SPORT na YouTube Prowadzący: Tomasz Ćwiąkała

Sobota, 26 listopada

10:00-11:00 – „WYSOKI PRESSING – Polska na mundialu” Prowadzący: Filip Surma

19:00-20:30 – „Mundialowy Młyn” (po meczu Polska – Arabia Saudyjska), kanał CANAL+ SPORT na YouTube Prowadzący: Tomasz Ćwiąkała

Niedziela, 27 listopada

10:00-11:00 – „WYSOKI PRESSING – na mundialu” Prowadzący: Przemysław Rudzki

Środa, 30 listopada

10:00-11:00 – „WYSOKI PRESSING – Polska na mundialu” Prowadzący: Krzysztof Marciniak

21:00-22:00 – „Mundialowy Młyn” (program po meczu Argentyna – Polska), kanał CANAL+ SPORT na YouTube Prowadzący: Tomasz Ćwiąkała

Piłkarskie magazyny można wygodnie oglądać także za pośrednictwem serwisu CANAL+ online  (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

fot. Xu Zijian / Xinhua / PressFocus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *