Canal+ PolskaSport w TV

Canal+ Sport: Zostań w domu w środę

Środa z CANAL+ SPORT to przede wszystkim premierowe wydanie magazynu O co biega? oraz pierwszy odcinek trzeciego sezonu Soccerbox Garry’ego Neville’a. Gościem Wayne Rooney.

 

 

 

 

 

09:00 Zostań w domu z LaLiga Santander: Villarreal – Celta Vigo z 24.11.2019, CANAL+ SPORT

14:00 Zostań w domu z Premier League: Manchester United – Liverpool 20.10.2019, CANAL+ SPORT

16:00 Zostań w domu z Ekstraligą: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – CASH BROKER Stal Gorzów z 13.08.2017, nSport+

17:00 Premiera: O co biega?, CANAL+ SPORT

18:35 Sport bez fikcji: “Piszczek. Tam i z powrotem”, CANAL+ SPORT

Filmowa sylwetka Łukasza Piszczka. Obrońca, który był podporą w reprezentacji Polski m.in. na Euro 2016 w reportażu Pawła Grabowskiego. Piszczek przez większa część kariery występował (i nadal występuje) w niemieckiej Bundeslidze. Zaczynał jako środkowy napastnik.

19:30 Ekstraklasyka: Wielkie Derby Śląska z marca 2008, CANAL+ SPORT

Dziś przenosimy się w czasie do roku 2008. Reprezentacja pod wodza Leo Beenhakkera przygotowywała się do Euro, w lidze rządziła Wisła Kraków, w której sezon życia rozgrywał Marek Zieńczuk. W tym sezonie po czterech latach przerwy do elity wrócił Ruch Chorzów i stało się jasne, że Wielkie Derby Śląska ponownie ubarwią Ekstraklasę. Marcowy mecz, dla zwiększenia prestiżu, rozegrano na Stadionie Śląskim.

20:00 Dobry Wieczór Sport, CANAL+ SPORT

21:00 Premiera: Soccerbox Gary’ego Neville’a: Wayne Rooney, CANAL+ SPORT

Soccerbox to program, w którym Gary Neville – kiedyś ceniony piłkarz, obecnie trener i ekspert, porusza piłkarskie tematy i przepytuje kolegów z boiska. W pierwszym odcinku III sezonu, niepokazywanego dotąd w Polsce, Neville porozmawia z Wayne’em Rooneyem.

22:00 Dawno temu w CANAL+: Liga+ z 09.06.2001, CANAL+ SPORT

Podsumowanie 29. kolejki Ekstraklasy. Liderem tabeli przed startem tej serii gier była krakowska Wisła. Drugie miejsce, ze stratą sześciu punktów, zajmowała Legia. Właśnie w tej kolejce byliśmy świadkami starcia “Białej Gwiazdy” z “Wojskowymi”. To spotkanie miało zadecydować o tytule mistrza Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *