Canal+ Sport: Zostań w domu w środę

Środowa klasyka Premier League to mecze z sezonu 2016/2017. Dobry Wieczór Sport w całości poświęcimy tematyce żużlowej.

 

 

 

 

14:00 Zostań w domu z Premier League: Arsenal – Chelsea, CANAL+ SPORT

16:00 Made by Gollob: Speedway Grand Prix Nordyckie 2010, nSport+

17:30 Zostań w domu z PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT

20:00 Dobry Wieczór. Speedway, CANAL+ SPORT

Dzisiaj w Dobry Wieczór Speedway gościem Gabriela Waliszko będzie Edward Durda. W związku z tym pojawi się garść wspominków. Oprócz tego połączymy się z prezesem Ekstraligi Wojciechem Stępniewskim, który powie na jakim etapie są przygotowania do startu. Do tego kalendarz przygotowań, łączenie z Marcinem Vaculikiem, a także szereg innych informacji ze świata żużla.

21:00 Klasyka Premier League: Arsenal – Liverpool 2016/2017, CANAL+ SPORT

Hitem pierwszej kolejki sezonu 2016/17 było starcie Arsenalu z Liverpoolem na Emirates. Gospodarze poprzednie rozgrywki zakończyli na drugim miejscu, najwyższym od lat, ale nadal czegoś im brakowało. Liverpool dokonał latem wielu wzmocnień – Jurgen Klopp ściągnął 6 piłkarzy i chciał zapomnieć o rozczarowującej ósmej lokacie na koniec poprzedniego sezonu. Arsenal nie szalał na rynku transferowym – nie licząc 30 milionów funtów, wydanych na Granita Xhakę. Obydwie ekipy przystępowały do rozgrywek z nadzieją na załapanie się do czołowej czwórki.

21:30 Klasyka Premier League: Swansea – Crystal Palace, 2016/2017 CANAL+ SPORT

Pod koniec listopada 2016 roku na Liberty Stadium Swansea podejmowała Crystal Palace. Ostatni w tabeli gospodarze jedyne ligowe zwycięstwo odnieśli w pierwszej kolejce. W październiku zwolniono więc Francesco Guidolina, a jego miejsce zajął pierwszy amerykański menedżer w Premier League, Bob Bradley. Łabędzie pod wodzą nowego szkoleniowca zgromadziły dwa punkty i czekały na premierową wygraną na własnym stadionie. Orły zaś poniosły 5 porażek z rzędu, a w całym 2016 roku legitymowały się najgorszą w Anglii średnią punktów na mecz.

22:00 Dawno temu w CANAL+: Liga+ z 24.11.2001, CANAL+ SPORT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *