MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Casting! Zgłoś się do programu „Drugie życie sukni ślubnej”

Marta Lech-Maciejewska zaprasza panie, które szukają lub sprzedają swoje kreacje. Trwa nabór do telewizyjnego hitu o tematyce ślubnej. To okazja do wspaniałej przygody, znalezienia sukni w okazyjnej cenie lub sprzedania zalegającego w szafie stroju za dobrą cenę. Co o drugim sezonie programu mówi prowadząca? Dowiedz się, jak wysłać swoją kandydaturę.

 

Wyjątkowy program

Szukasz wymarzonej i oryginalnej sukni ślubnej? Jesteś po ślubie, a twoja suknia zalega w szafie? Zgłoś się do kolejnej edycji programu „Drugie życie sukni ślubnej” w Telewizji Polsat Café. Będziesz mogła kupić wyjątkową suknię ślubną z drugiej ręki po okazyjnej cenie lub sprzedać i podarować swojej ślubnej kreacji drugie życie. – W każdym odcinku panna młoda dostanie aż cztery propozycje, uwzględniające potrzeby i to, co panna młoda lubi i w jakich kreacjach czuje się najlepiej, więc naprawdę jest z czego wybierać – zapewnia prowadząca program Marta Lech-Maciejewska.

Druga szansa

– Pierwszy sezon programu „Drugie życie sukni ślubnej” tak bardzo przypadł wam do gustu, że zapadła decyzja o drugim. Będzie dużo dłuższy (będzie miał aż 16 odcinków). Już prawie wszystko mamy gotowe, ale w dalszym ciągu szukamy przyszłych pań młodych, które biorą pod uwagę zakup sukni ślubnej z drugiej ręki. Ale szukamy też pań już po ślubie, mężatek i po rozwodzie, które chcą sprzedać swoją suknię i przeznaczyć pieniądze na jakiś fajny cel, jak podróż zagraniczna czy remont mieszkania kusi prowadząca.

Jak się zgłosić do programu „Drugie życie sukni ślubnej”?

Wejdź na stronę Endemolshone.pl w zakładkę CASTING i wyślij swoje zgłoszenie! – Zdjęcia zaczynamy lada dzień. Spotkamy się już wkrótce i przeżyjemy wspaniałą przygodęzachęca Marta Lech-Maciejewska

foto. Polsat Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *