Główna strona

"Celebryci w opresji” od 5 marca na CBS Reality

Zazwyczaj widzimy je w blasku fleszy i centrum zainteresowania – zdarza się jednak, że gwiazdy za wszelką cenę pragną unikać rozgłosu i fotoreporterów. Serial dokumentalny „Celebryci w opresji” przedstawi historie skandali, w których wzięły udział największe hollywoodzkie sławy. 

 

 
Od jazdy pod wpływem alkoholu, przez pobicie paparazzi, aż po drobne kradzieże, serial „Celebryci w opresji” wyjawi największe skandale Hollywoodu i zdradzi, jak gwiazdy radziły sobie z krytyką i jak ciężko było niektórym odbudować swoje dobre imię. Sean Penn, Paris Hilton, Rob Lowe i wielu innych mają już swoje policyjne kartoteki – twórcy serii „Celebryci w opresji” przyjrzą się każdej sprawie, którą specjalnie na potrzeby programu skomentują dla nas eksperci w dziedzinie public relations, znawcy kultury popularnej oraz prawnicy. Dowiemy się też, dlaczego niektóre złe decyzje zostały gwiazdom wybaczone, nawet w sytuacjach, w których ich wina nie budziła żadnych wątpliwości.
W pierwszym odcinku czeka nas spotkanie z jednym z największych bokserów swojej generacji. Każdy słyszał o historii Mike’a Tysona – wychowany w biedzie na jednej z ulic nowojorskiego Brooklynu, stał się najmłodszym mistrzem wagi ciężkiej w historii tego sportu. Wraz z kolejnymi zwycięstwami pojawiła się wielka sława, a co za tym idzie, coraz większe pieniądze. To wszystko przestało mieć jednak znaczenie, kiedy Tyson został oskarżony o gwałt. Przez kolejne dwie dekady starał się odbudować swoje dobre imię, ale czy wszystkie jego grzechy zostały już zapomniane przez fanów i opinię publiczną?
W innych odcinkach poznamy historię skandali dotyczących takich gwiazd kina i telewizji, jak m.in. Martha Stewart, Kiefer Sutherland, Keith Richards,Mariah Carey czy Winona Ryder.
Na premierowe odcinki serialu dokumentalnego „Celebryci w opresji” CBS Reality zaprasza od 5 marca, w dni powszednie o 20:00. Kontynuacja w kwietniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *