Charytatywny mecz gwiazd golfa na żywo tylko w GOLFTV i Eurosporcie 1

Czterech znakomitych graczy – Rory McIlroy i Dustin Johnson oraz Rickie Fowler i Matthew Wolff zmierzy się w niedzielę w charytatywnym meczu TaylorMade Driving Relief, którego celem będzie wsparcie walki z pandemią COVID-19. Mecz, który rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o 20:00 będzie transmitowany w całości GOLFTV, a od 22:00 także w Eurosporcie 1.

 

 

Golfowe emocje na żywo wracają do GOLFTV i Eurosportu! Po raz pierwszy od czasu zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii COVID-19, gwiazdy golfa ponownie spotkają się na polu. Już w niedzielę Rory McIllory i Dustin Johnson zmierzą się z parą Rickie Fowler i Matthew Wolf w charytatywnym meczu TaylorMade Driving Relief rozgrywanym w formule skins.

Zawody, które odbędą się na polu Seminole Golf Club na Florydzie będą transmitowane za darmo za pośrednictwem GOLFTV od godziny 20:00 w niedzielę. Transmisja w Eurosporcie 1 rozpocznie się o 22:00. Aby obejrzeć w całości charytatywne starcie gwiazd i korzystać z fenomenalnych statystyk i ciekawostek dostarczanych przez Golf Digest, należy zarejestrować się w GOLFTV. W trakcie transmisji kibice będą mogli włączyć się do akcji charytatywnej PGA Tour Charities.

Rywalizacja będzie prowadzona z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i bez udziału publiczności, aby zagwarantować bezpieczeństwo graczy i zespołów produkcyjnych. Rory McIlroy i Dustin Johnson będą w trakcie meczu wspierać American Nurses Foundation, a Rickie Fowler i Matthew Wolff, CDC Foundation.

 

 

– Udział w przywracaniu rozgrywek golfowych i współpraca z wszystkimi partnerami to dla nas zaszczyt. Dzięki globalnemu zasięgowi Discovery i GOLFTV, relację będą dostępne dla milionów miłośników golfa na całym świecie. TaylorMade Driving Relief będzie oddaniem hołdu niezłomności służb ochrony zdrowia, dzielnie stawiających czoła pandemii koronawirusa. W niedzielę zobaczymy w akcji jedne z największych gwiazd golfa i na pewno zapamiętamy ten dzień powiedział Alex Kaplan, President i General Manager Discovery Golf.

– Jestem bardzo podekscytowany, że wrócę na pole golfowe i zagram w jednej drużynie z Rorym. W tak wspaniałym gronie i ze wsparciem GOLFTV postaramy się przyciągnąć jak najwięcej widzów. Jestem pewien, że Rickie i Matt będą gotowi do rywalizacji, ale mam nadzieję, że ja i Rory staniemy na wysokości zadania i uda nam się zebrać jak najwięcej pieniędzy, które trafią do organizacji charytatywnych i wesprą osoby najbardziej dotknięte COVID-19 – podkreślił 20-krotny zwycięzca turniejów PGA TOUR, Dustin Johnson.

 


Fot. Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *