MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Ciężki dzień w pracy? Ulżyj sobie i wyślij swojego “Dareczka”

Spuść z gwizdka i opowiedz nam o dzisiejszym absurdzie w pracy. Ktoś podgrzewał rybę w mikrofali? A może HR wymyślił nowy pomysł na współpracę między działami? Podziel się z nami swoim “dareczkiem” i wygraj jedną z nagród zatwierdzonych przez Darka Wasiaka z serialu THE OFFICE PL.

 

Nietypowe rozporządzenia szefa. Specyficzna polityka dystrybucji herbaty w firmowej kuchni. Dziwne zachowania kolegi z pracy. Tego typu sytuacje to nie tylko treść nowego sezonu THE OFFICE PL, ale także codzienność milionów pracowników biurowych w naszym kraju. Dlatego zamiast połykać cichcem łzy o smaku średniej krajowej – wyślij nam swoje #dareczki. Na stronie www.dareczki.wp.pl można zgłaszać biurowe absurdy w formie tekstowej, zdjęciowej lub filmowej. Wszystko pod patronatem Dariusza Wasiaka (w tej roli Adam Woronowicz), niewątpliwym symbolem tego rodzaju zachowań.

Drugi sezon THE OFFICE PL w opinii krytyków bardzo dobrze obrazuje codzienne relacje pracowników fikcyjnej firmy “Kropliczanka”, a przedstawione sytuacje mają wydźwięk uniwersalny.

Dostajemy mnóstwo informacji od widzów, którzy widzą w naszym serialu podobieństwa do biura, w którym sami pracują na co dzień. Najczęściej wspominany jest właśnie Darek. Wiele osób twierdzi, że pracuje z kimś podobnym do roli zagranej przez Adama Woronowicza.mówi Miłosz Jacyna, dział Social Media w CANAL+ Polska

Strona “Dareczki” to inicjatywa konkursowa mająca na celu zebranie absurdalnych historii i doświadczeń z miejsc pracy w całej Polsce. Pod adresem www.dareczki.wp.pl można zostawić swoje zgłoszenie w postaci tekstu, zdjęcia lub materiału video. Najlepiej ocenione prace zostaną wyróżnione limitowanym kubkiem z motywem “Bitwy Pod Chocimiem”, który w serialu THE OFFICE PL należy do Dariusza Wasiaka. Oprócz tego zwycięzcy otrzymają dostęp do serwisu CANAL+ online. Biurowe absurdy można zgłaszać do 13 grudnia.

#dareczki, czyli absurdy pracy w korporacji https://dareczki.wp.pl/intro

Od 4 listopada w serwisie CANAL+ online można zobaczyć wszystkie odcinki drugiego sezonu bohaterów biura Kropliczanki. Widzowie kanału CANAL+ PREMIUM będą mogli oglądać pierwsze cztery odcinki drugiego sezonu serialu od 18 listopada. Bieżące informacje na temat produkcji są dostępne w social mediach na profilach CANAL+ Polska.

fot. Jacek Bąk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *