MediaZapowiedzi TV

CNN International: Rusza program “Decoded” o nowych technologiach

Zmiany na świecie zachodzą w zawrotnym tempie, a wpływ nowych technologii na gospodarkę, społeczności czy warunki życia nigdy dotąd nie był tak odczuwalny. CNN International zapowiada nową sześcioodcinkową produkcję „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie. Premiera pierwszego odcinka już 24 września na CNN International.

 

Program poprowadzi dziennikarka CNN Anna Stewart, która będzie rozmawiała z ludźmi współtworzącymi czwartą rewolucję przemysłową, aby przedstawić największe nowinki technologiczne z całego świata. Seria obejmie sześć 30-minutowych odcinków i poruszy takie tematy jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, drukowanie 3D czy kryptowaluty.

W pierwszym odcinku Stewart odwiedza Muzeum Przyszłości w Dubaju, gdzie rozmawia z Andrew Bosworthem, dyrektorem technicznym firmy Meta oraz Philipem Rosedale, założycielem wirtualnego świata online Second Life.

Prowadząca program Anna Stewart mówi: „Kręcenie Decoded było fascynującym doświadczeniem. Ekscytujące było obserwowanie kreatywności i innowacji w branży technologicznej oraz możliwość przetestowania wszystkich tych przełomowych rozwiązań osobiście. Założenie okularów VR i wejście w metawersję zmieniło moje lekceważące nastawienie i stałam się zdecydowaną wyznawczynią tezy, że te technologie są przyszłością”.

„Decoded to powiew świeżości w portfolio CNN w zakresie programów technologicznych”, powiedziała Ellana Lee, SVP CNN International i Global Head of Features Content. „Oprócz prezentacji pionierskich technologii, program zbadał kilka innowacyjnych technik produkcji, pozwalając naszym zespołom na wypróbowanie nowych metod tworzenia opowieści, a nawet organizowanie spotkań programowych w metawersji”dodaje.

 CNN International wyemituje pierwszy odcinek „Decoded” już w najbliższą sobotę 24 sierpnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *