MediaZapowiedzi TV

Co można zobaczyć w ramówce EWTN Polska?

Obecnie w ramówce kanału EWTN Polska znajdują się transmisje, produkcje własne oraz programy amerykańskie.

 

 

O poranku proponujemy dwa bezpośrednie łączenia z Niepokalanowem. Każdego dnia o godz. 7.00 rano polecamy transmisję live Mszy św. z Kaplicy św. Maksymiliana z Niepokalanowa, w której Święty odprawiał Msze św. Emisję realizujemy z trzech zainstalowanych w kaplicy kamer i realizujemy wirtualnie w centrali we Wrocławiu. Obok Eucharystii polecamy transmisję live adoracji z kaplicy Gwiazdy Niepokalanej (o godzinie 9.30).Ta transmisja dostępna jest także na osobnym kanale  na YouTube 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Proponujmy także własne produkcje, a wśród nich program znanego rekolekcjonisty i doradcy rodzinnego Jacka Pulikowskiego, czyli cykl kilkunastominutowych porad dla małżonków i narzeczonych (godzina 9.00 i 20.00), a także produkcje amerykańskie z słynnym programem Matki Angeliki (godzina 8.00 i 19.00).

W najbliższym czasie na naszej antenie pojawią się kolejne propozycje, w tym codzienna transmisja Koronki do Bożego Miłosierdzia z Krakowa Łagiewnik, cotygodniowy serwis i  filmy dokumentalne z Ziemi Świętej przygotowane we współpracy z Christian Media Center z Palestyny, tygodniowy serwis EWTN z Watykanu oraz produkcje katolickich telewizji z Brazylii.

 

 

Premierowy programy nadawane są codziennie rano, wieczorem nadajemy powtórki. Część programów będzie dostępna na naszym profilu na YouTube oraz na stronie internetowej ewtn.pl

Obecnie program EWTN Polska dostępny jest w Internecie. Docelowo Stację będzie można oglądać w telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych. W ramówce znajdują się codzienne transmisje nabożeństw z Niepokalanowa, programy amerykański i własne produkcje o tematyce rodzinnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *