Radio

Co nowego w lutym w Radiu Nowy Świat

Już w najbliższy wtorek pojawi się nowa audycja, rozpoczęliśmy emisje spotów przygotowanych dla nas przez Patronów, a niebawem powitamy na antenie Mistrza – to wszystko jeszcze w lutym w Radiu Nowy Świat.

 

Przede wszystkim spieszymy z informacją, że premiera zapowiadanej na początku stycznia nowej audycji o dumnym tytule “Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata” zbliża się wielkimi krokami. Będzie można ją usłyszeć na antenie już w najbliższy wtorek (to jest 9 lutego) o godz. 22. Swoich głosów, weny i rozeznania w muzycznym świecie użyczyło aż czternaścioro młodych talentów Nowego Świata.

To rodzaj listy przebojów, ale nie takiej zwykłej, bo uwaga… z całego świata! Nigeria, Argentyna, Szwecja, Estonia i osiem innych krajów – co na innych kontynentach w duszy i głośnikach gra sprawdzali nasi młodzi prowadzący. Pierwsza audycja potrwa wyjątkowo trzy godziny, kolejne programy – dwie.

A Państwa oczywiście zachęcamy do głosowania. Jednak uwaga – wybierać będą mogli tylko nasi Patroni. O zasadach głosowania będziemy Państwa informować. Na liście zawsze będzie 30 piosenek. 10 najlepszych przejdzie do następnego tygodnia, a w bieżącym zostanie zaprezentowanych kolejnych 20 nowych. W ten sposób do wyboru i głosowania zawsze będzie 30 piosenek.

MIĘDZY NAMI PATRONAMI

Ostatnim razem prosiliśmy Państwa o propozycje tytułu dla przestrzeni stworzonej specjalnie dla naszych Patronów. Spłynęło ich ponad 200. Kilka osób zaproponowało właśnie ten wybrany, czyli „Między nami Patronami” – specjalne podziękowania dla pań Aleksandry, Anety i Marzeny.

W grupie zamkniętej Radia Nowy Świat dostępny jest formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać. Nad całym projektem będzie czuwać Ada Bąkowska, to ona wybierze najciekawsze zgłoszenia i już wkrótce na antenie ukaże się całkiem nowy, nigdzie dotąd nie wymyślony, 3-minutowy cykl. Spróbować będzie mógł każdy patron. Nieważna jest kwota wpłaty, najważniejsza jest osobowość i ciekawa historia. Będą Państwo mogli opowiadać o sobie, o pasjach, o pracy, o zwierzętach, o swoich firmach – wszystkim, co porywa Państwa i może też porwać innych.

SPOTY PRZYGOTOWANE DLA NAS PRZEZ PATRONÓW

Na antenie mogą Państwo już usłyszeć spoty nagrane przez Patronów Radia Nowy Świat. Udało nam się zebrać ich pokaźną liczbę – proszę żadnego nie przegapić. Będziemy prezentować je na antenie przez cały tydzień.

ZDANIEM PROFESORA BRALCZYKA

26 lutego na naszej antenie pojawi się profesor Jerzy Bralczyk. Felietonów jednego z najwybitniejszych polskich językoznawców będzie można posłuchać co tydzień w piątkowej audycji Poranna Manna.

ŚRODA Z NOGASIEM

Zmiany należy również oczekiwać w następną środę tj. 17 lutego. Swoją audycję muzyczną będzie prowadził Michał Nogaś. O szczegółach poinformujemy Państwa na naszym Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *