MediaZapowiedzi TV

“COOL gadżet” już od 16 grudnia w Travel Channel

Jeżdżąca za właścicielem inteligentna walizka, ładowanie urządzeń elektrycznych poza zasięgiem gniazdek z prądem, a może urządzenie mówiące, które w czasie rzeczywistym może tłumaczyć na dowolny z sześćdziesięciu języków? Zaskoczeni? To nie są urządzenia przyszłości, tylko genialne gadżety, które mogą służyć podczas podróży! W nowym cyklu Travel Channel „COOL gadżet” raper Vienio będzie przewodnikiem po świecie innowacyjnych wynalazków!

 

Premierowy cykl z prowadzącym Piotrem „Vieniem” Więcławskim odkryje przed widzami oryginalne gadżety dostępne zarówno na polskim, jak i światowym rynku. Szczery do bólu prowadzący, wynajdzie niezastąpione w czasie wyjazdów akcesoria. Większość z nich przetestuje w studiu urządzonym w budynku przemysłowym na terenie zabytkowej fabryki. Vienio zaprosi gości, wyjdzie też na ulicę, by wspólnie z przypadkowymi przechodniami wypróbować daną rzecz. Odwiedzi laboratoria i instytuty badawcze, żeby wraz z ekspertami sprawdzić skuteczność deklarowaną przez producenta!

Pamiętacie „Powrót do przyszłości” i marzenie o deskolotce? W pierwszym odcinku Vienio przedstawi najnowsze sposoby na szybkie przemieszczanie się z walizką, której nie trzeba już pchać, ciągnąć ani dźwigać. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom w ekspresowym tempie można dotrzeć na terminal lotniska. A jeśli przypadkiem zgubicie ją po drodze, Vienio niczym prawdziwy Sherlock Holmes pokaże jak odnaleźć bagaż za pomocą genialnego gadżetu do lokalizacji. Na własnej skórze przetestuje też sprzęt do uzdatniania wody i uda się z próbkami do Instytutu Żywności i Żywienia. Czy odważy się spróbować wody z… Wisły? W drugim odcinku przestawi też latarkę, która nie tylko fantastycznie świeci, ale ma taką moc, że może wzniecić ogień! Przeniesie się również do Tajlandii, żeby przetestować podwodnego drona, który może być sterowany telefonem. Musicie to zobaczyć!

PIERWSZY ODCINEK: TRAVEL CHANNEL, 16 GRUDNIA, GODZ. 16:50

DRUGI ODCINEK: TRAVEL CHANNEL, 16 GRUDNIA, GODZ. 17:20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *